2018 pek çok ünlü kadının anneliğe adım attığı bir yıl oldu. Bu haberde, bazı ünlü annelerin kucaklarına aldıkları bebeklerin hikayelerini sizler için sıraladık.

Bu yılın en ünlü bebeği Stormi Webster oldu
Magazin dünyasını aylarca peşinden koşturan Kylie Jenner, ancak, Şubat ayında minik Stormi’yi kucağına aldıktan sonra anne olacağı iddialarını doğrulamış oldu. Güzel model, minik bebek ve babası Travis Scott ile birlikte çektirdiği bir kareyi Instagram hesabından paylaşarak hayranlarının merakını giderdi.

Ve True Thompson…
Kardashian ailesine bu yıl katılan bir diğer bebek, Khloe Kardashian’ın Nisan ayında dünyaya gelen ilk çocuğu True oldu. Ancak minik bebeğin doğumundan birkaç gün önce, babası Tristan Thompson’ın çapkınlık yaparken yakalanması, bu güzel habere gölge düşürdü. Televizyon izleyicileri, bu ihanetin yansımalarını, ‘Keeping Up with the Kardashians’ adlı reality şovda anbean izleme imkanı buldular.

Bu yıl, Kardashian ve Jenner ailesi genişlemeye doymadı. Kim Kardashian ve Kanye West de, üçüncü çocukları Chicago’yu Ocak ayında kucaklarına aldılar. Kim Kardashian’ın sağlık sorunları nedeniyle ünlü çift, doğum için taşıyıcı anne yöntemini kullandı.

Nisan ayında, İngiltere Kraliyet Sarayı’na da yeni bir üye katıldı. Prens William’ın eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın dünyaya getirdiği üçüncü çocuğa Prens Louis adı verildi. Sarayın küçük prensi Harry ile Meghan Markle’ın da gelecek yıl ilk çocuklarını kucaklarına alacaklarını hatırlatalım.

Ünlü Hollywood yıldızı Kate Hudson ise Ekim ayında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Dünyalar tatlısı bebeğe, baba Danny Fujikawa’nın babası Rani’nin adı verildi.

Veeee Santiago Enrique Baston…
Güzel aktris Eva Longoria, Haziran ayında ilk kez annelik heyecanı yaşadı ve Jose Baston’dan olma oğluna Santiago adını verdi. Ünlü aktris, yakın dostu Victoria Beckham’ın minik bebeğe aşık olduğunu söyleyerek magazin gündeminin zirvesine oturmayı da başardı.