Polisin ünlü rapçi 50 Cent’i vur emri iddiası soruşturuluyor.

Önceki gün, ABD’nin New York eyaletinde, kıdemli bir polis departmanı çalışanının ABD’li rap şarkıcısı 50 Cent’i vurma emri verdiği iddiaları ortaya atıldı. Öne sürüldüğüne göre, Emanuel Gonzalez isimli komiser yardımcısı, ekibindekilere, 50 Cent’in bir boks maçına katılacağı bilgisini vererek orada vurulmasını istedi.

Haberin ortaya çıkmasından sonra söz konusu polis, verdiği talimatın ‘sadece bir şakadan ibaret olduğunu’ söyledi ve suçlamaları reddetti.

Sosyal medyadan, ‘Polise olan bakışım değişti’ mesajını paylaşan 50 Cent, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kendisine yönelik tehdidi ciddiye aldığını ve hukuki mücadele için avukatlarına danıştığını söyledi. Emanuel Gonzalez’i ‘Rozeti olan bir haydut’ olarak nitelendiren 50 Cent, Twitter’dan, ‘Hukuki departmanlarda iyi insanların da olduğunu unutmayın’ mesajını verdi. New York Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlattı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
50 Cent ve polis Emanuel Gonzalez

Bir ay önce de Emanuel Gonzalez, 50 Cent’e ‘taciz’ suçlaması yönelterek, şarkıcının favori gece kulüplerinden birinde arama yaptırdığı için 50 Cent’in kendisini Instagram’dan tehdit ettiğini iddia etmişti. Ünlü rapçiyse bu suçlamaları reddetmişti.

Gucci’ye ırkçılık tepkisi

50 Cent ırkçılıkla suçlanan Gucci markasına şok bir tepki gösterdi!

Ünlü moda devi Gucci’nin, 2019 kış koleksiyonunda yer alan, maskeli siyah kazak gündemi meşgul etmeye devam ediyor. 890 dolara yaklaşık olarak 4 bin 700 TL’ye satışa çıkardığı kazak özellikle siyahiler tarafından ‘ırkçı’ bulundu.

50 Cent Gucci marka kıyafetlerini işte böyle yaktı.

Tepkiler bir anda çoğalınca, ünlü marka kazak satışlarını durduğunu açıkladı ve herkesten yanlış anlaşıldıkları için özür diledi. Ne var ki özrü kabul etmeyenler oldu. 50 Cent tepkiyi devam ettiren ünlü isimlerden birisi oldu.

ABD’li rapçi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla; yapılana çok sinirlendiğini ve dolabındaki tüm Gucci’leri yakacağını, bir daha da markaya destek olmayacağını söyledi. Gucci’ye ait kıyafetlerini yere istifleyen rapçi, eline aldığı tişörtle yakma işlemine başladı ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte Gucci’nin ırkçılıkla suçlanan tasarımı…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments