Acun Ilıcalı, Samsun’da saldırıya uğrayan Kerimcan Durmaz’ı kovdu.

Ünlü DJ, 30 Kasım Çarşamba akşamı Samsun Hayal Kahvesi’nde sahne almıştı. Program devam ederken, ön masada oturan gruptan birisi DJ kabinine şişe fırlatmıştı. Bu beklenmedik olay karşısında Kerimcan arka taraftan kaçmak yerine kendisini koruyacaklarını düşündüğü seyircilerin arasına inmiş ve ön kapıya yönelmişti. Ancak dışarıda kendisini bekleyen ve yaşları 15 ile 17 arasında değişen 20 kişilik grup, menajeri ve bir arkadaşıyla kulüpten dışarıya çıkan Kerimcan’a saldırmıştı. Yüzüne ve vücudunun pek çok yerine darbe alan Kerimcan’ın kaşı patlamış ve burnu kırılmıştı. Menajerinin de kolu kırılmıştı. Bir arkadaşının sırtında bir AVM’nin içinde bulunan mekanın otoparkına inen Kerimcan ve arkadaşları, polisin gelmesiyle buradan ayrılabilmişti.

Bugün TV8 yönetiminin bu skandalı incelemeye alıp, ‘Biz, İşte Benim Stilim’de niye bu kişiye yer veriyoruz ki, vasfı ne ki?’ diye olayı değerlendirmeye aldığı ve bundan sonraki programlarda artık Kerimcan’a ekranda yer vermeyecekleri öğrenildi. Uçan Kuş sitesi, Kerimcan’ın son kez, yarın banttan yayınlanacak bölümde ekrana geleceğini iddia etti.

Bu arada, Hürriyet’ten Onur Baştürk bugünkü yazısında, ‘Pes etme Kerimcan’ şeklinde çağrıda bulundu ve Anadolu barlarındaki DJ’lik turunu inadına sürdürmeli… Yoksa erken pes etmiş olacak’ diye yazdı.

Bu arada RTÜK’ün de konu üstünde dikkatle durduğu, Kerimcan’ın söz ve tavırlarının ‘gençleri ve çocukları eşcinselliğe teşvik olarak’ görüp, dikkatle gözlemlediği öğrenildi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments