Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı sonunda dünyaevine girdi.

Düğünleri merakla beklenen ünlü çift, Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda kıyılan nikahla evlendi. Ilıcalı’nın şahitliğini yakın arkadaşı Esat Yontunç, Subaşı’nınki ise ablası Kübra Subaşı yaptı. Grup, nikah sonrası helikopterle St. Tropez’e döndü.

Acun Ilıcalı nikah sonrası Instagram hesabından düğün fotoğrafını, ‘Fazla söze gerek yok, resim konuşuyor zaten’ mesajıyla yayınladı.

Bettina Machler’in organizasyonuyla başlayan nikah, yemek ile devam etti.

Subaşı, nikah sonrasında akşam yemeğinde giydiği elbiseyi Instagram hesabından paylaştı. Subaşı paylaşımında, ‘Naeem Khan’ın İlkbahar/Yaz 2018 kreasyonundan akşam yemeğine hoş geldiniz elbisem. Bu muhteşem parçayı ilk kez giyen kişi olduğum için çok şanslıyım’ ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı çiftinin nikahtan sonra verdiği akşam yemeğine spor ve televizyon camiasının birçok ünlü ismi katıldı.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Şeyma Subaşı kimdir?
Türkiye Şeyma Subaşı’nı, ilk defa 2009 yılında ‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışmada tanımıştı. O dönem 20 yaşında bir genç kız olan Subaşı, yarışmadan 69 bin TL kazanarak ayrılmıştı. Subaşı ve Acun ikilisi, bu yarışmadan aşk yaşamaya başladı.

‘Yok Böyle Dans’ yarışmasının kostümlerini tasarlaması için birine ihtiyaç duyulunca, o dönem moda tasarımı okuyan kardeşi, Subaşı’nı bu görev için önerdi. 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, bu yarışmadan önce Deniz Akkaya’nın sunduğu ‘Deniz Akkaya ile Top Model’ yarışmasına da katılmıştı.

Subaşı 2014 yılında anne oldu ve kızı Melisa’yı dünyaya getirdi. Anne kız, Acun Ilıcalı’yı Survivor 2016’nın çekildiği Dominik’te yalnız bırakmamak için Miami’ye taşındı ve sık sık seti ziyarete gitti.

Subaşı sosyal medya paylaşımlarıyla da büyük ilgi gördü. Özellikle ‘Survivor’ setinden paylaştığı kareler ve Acun Ilıcalı için yapılan doğum günü kutlaması en ilgi çeken magazin haberleri arasına girmeyi başardı.

Ilıcalı, bu süreçte sessizliği koruyup, Şeyma Subaşı’nın Instagram fotoğraflarının birkaçına yorum yapmak dışında hiçbir açıklama yapmamıştı.

Bu arada; Ilıcalı’nın, Şeyma Subaşı ile birlikte olabilmek için çocuklarından ikisinin annesi Zeynep Ilıcalı’dan 2016 yılında boşandığını da hatırlatalım.

Acun Ilıcalı’dan korktu
Ilıcalı’dan Melisa adında bir kız çocuğu olan Subaşı, 21 Ekim 2016 gecesi arkadaşları ile birlikte Asmalımescit’te bir mekanda eğlendi. Mekan çıkışında görüntülenen Subaşı’nın üzerinde içini belli eden, transparan bir kıyafet vardı. Subaşı, kendisini görüntüleyen gazetecilerden çektikleri fotoğrafları istedi. Subaşı, fotoğraflara baktığında, üzerine giydiği transparan bluzun tamamıyla içini gösterdiğini görünce ‘Arkadaşlar Acun beni mahveder, ona çok büyük bir ayıp olur. Lütfen o fotoğrafları silin’ diyerek Ilıcalı’dan korktuğunu belirtti.

İşte o kareler…

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Şeyma Subaşı’nın paylaşımları olay oldu
Ünlü yapımcı Ilıcalı’nın sevgilisi Subaşı, Ekim 2016 başlarında Instagram hesabından Survivor ziyaretinden bir kareyi paylaştı. Bu karede Subaşı ile birlikte Ilıcalı ve kızları Melisa yer alıyor.

Subaşı’nın bu paylaşımına Ilıcalı’dan yanıt gecikmedi. Ilıcalı da kendi Instagram hesabından Subaşı ile birlikte yer aldığı bir fotoğrafı paylaştı. Subaşı’nın paylaşımları yoruma kapalıydı. Ancak Ilıcalı’ya binlerce yorum yapıldı. ‘Çok yakışıyorsunuz’, ‘Maşallah size’ şeklindeki yorumların yanı sıra fotoğrafta Ilıcalı’yı beğenmeyen kullanıcılar, paylaşımın altına şu şekilde yorumlar yaptılar:

‘Acun abi iyi çıkmamış, bu fotoğrafı kesin Şeyma Hanım paylaşmıştır’, ‘Belli ki Şeyma Hanım, Acun abinin hesabını ele geçirmiş…’

Subaşı ise bu iddialara, kendi hesabından kızının bir fotoğrafını paylaşıp altına düştüğü şu not ile yanıt verdi:

‘Herkese, kötü düşüncelerden, kötü bakışlardan, kin ve nefretten uzak yaşayabileceği güzel ve hayırlı günler diliyorum. Bu odada ki koku, renk, Melisam gibi her şey-herkes masum kalsa (olsa) keşke…’

İşte o paylaşımlar…

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

İlk olarak Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ve kızları Melisa’yla aynı karede yer aldıkları Survivor adasında çektirilmiş eski bir fotoğrafı Instagram’da paylaştı.
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Bu paylaşımdan kısa bir süre sonra da Acun Ilıcalı sevgilisiyle çektiği selfie pozunu paylaştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments