Acun Ilıcalı artık Yunanistan’da da bir medya devi…

Uzun zamandır yurtdışında bir projeye imza atmak ve başka ülkelerde de zirveye oynayan programlar yapmak isteyen Acun Ilıcalı, bu yöndeki ilk adımını attı. Uzun zamandır beklendiği gibi Acun, Yunanistan’da ‘O Ses Yunanistan’ı başlattı.

Yeni programının çekimlerine katılan Acun Ilıcalı ve iş arkadaşı Esat Yontuç, setten ilk fotoğrafı ‘O Ses Yunanistan hayırlı olsun’ notuyla paylaştılar. Ilıcalı ve Yontuç çekimleri kenardan izledi.

Ilıcalı verdiği daha önce bir röportajda hayalinin yurtdışında kanal açmak ve başarılı olmak olduğunu anlatmıştı. Acun Medya’nın sahibi, sonunda bu hayaline ulaşmış oldu.

İşte o kare…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Çipras’la çektirdiği fotoğrafın sırrı ortaya çıktı
TV8 kanalının sahibi ünlü yapımcı Ilıcalı, bir dönem Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’la çektirdiği fotoğrafıyla sosyal medyada çok konuşulmuştu. Ilıcalı’nın Çipras’la yaptığı kısa görüşme sonunda, ünlü yapımcının Yunanistan’da televizyon kanalı satın almak istediği ve isteğini Çipras’la paylaştığı belirtilmişti.

Sözcü gazetesinin haberine göre Ilıcalı’nın Çipras’la yaptığı görüşme sonrasında, Yunanistan’da ‘Acun Medya Televizyon Prodüksiyon Anonim Şirketi’ adıyla şirket kurduğu öğrenildi. Kurulan şirketin Atina Ticaret Odası’na da kaydedildiği bildirildi. Görsel-işitsel iletişim hizmeti ve televizyon programları üretmek amacıyla açılan şirketin Yunanistan Temsilciliği’ni Aggelos Hristopulos’un üstlendiği bildirildi. Ilıcalı’nın bu şirketi, toplam 24.000 euro sermaye ile kurduğu öğrenildi.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments