Adele’in babasının Türk olduğu haberi asılsız çıktı.

Bodrum’da yaşayan saz ustası ve türkücü Mehmet Asar, ilginç iddiasıyla dikkati çekti. Bir röportajında Türk asıllı olduğunu söyleyen 1988 Mayıs doğumlu ünlü şarkıcı Adele’in babasının kendisi olduğunu öne sürdü. ABD’de yaşayan İngiliz şarkıcı Adele’in annesi Penny Adkins’in tatil için 1987’de Bodrum Gümbet’e geldiğini, taksi şoförlüğü yaparken tanıştığını söyleyen Mehmet Asar şunları anlattı:

Mehmet Asar ve Adele'in annesi
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Mehmet Asar ve Adele’in annesi

‘Penny Adkins ve arkadaşlarına iki hafta boyunca Bodrum koylarını ve Denizli Pamukkale’yi gezdirdim. Bana kendisini hemşire olarak tanıttı. O sırada birbirimizden hoşlandık, sevdik. İki hafta boyunca birlikte olduk. Daha sonra tatilini uzattı, bir ay sonra İngiltere’ye döndü. Ardından iki kez daha Bodrum’a geldi, bir ay kaldı. Sonra dönerken, beni götürmek istedi. Ancak ben İngiltere’de değil Bodrum’da yaşamak istediğimi, istiyorsa burada kalabileceğini söyledim. Memleketine döndü. Birkaç kez telefonla görüştük. O zamanın şartlarında telefonla görüşmek hem zor, hem pahalıydı. Ondan sonrada görüşemedik. Annesiyle birlikte olduğumuz tarihle, Adele’in doğum tarihleri birbirine tam olarak uyuyor.’

Asar babalık iddiasında buluna dursun; Adele’in babasının Mark Evans olduğu ve Adele ile baba kız ilişkilerinin Evans’ın alkol bağımlılığı nedeniyle koptuğu biliniyor.

Mark Evans
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Mark Evans

2013 yılında verdiği bir röportajda, (tıpkı ölen babası gibi) bağırsak kanseri olduğunu açıklayan Evans, kızıyla ilişkisini düzeltmeden ve torununu göremeden ölmekten korktuğunu söylemişti.

Galler doğumlu olan Evans, 1987 yılında Londra’ya taşınarak cam siliciliği yapmaya başladı. Adele’in annesi Penny Adkins ile bir barda tanışıp ilk görüşte aşık olan Evans, 5 Mayıs 1988’de Adele’i kucağına aldı.

Adele’in doğumundan kısa bir süre sonra Evans evlenme teklif etti, ancak Adkins çok genç oldukları gerekçesiyle teklifi reddetti. Çift birlikte olmaya devam etti. İkili, Adele henüz dokuz aylıkken ayrıldı. Görüşmeye devam etseler de Adele üç yaşına geldiğinde Galler’e dönen Evans, yeni bir ilişkiye başladı ve bir oğlu oldu.

Galler’de su tesisatçılığı yapan Evans, 1999 yılında babasını kaybettikten sonra alkol bağımlılığı sorunu yaşamaya başlayınca kızıyla arasına soğukluk girdi.

Ancak Evans, 2015 yılında Adele’in üçüncü stüdyo albümü ’25’i çıkardığı dönemde ilişkilerinin düzeldiğini belirtmişti.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments