Adriana Lima; meleklere, ruhlara, doğaya ve enerjiye inanıyor.

Brezilya kökenli güzel model, Ocean Drive dergisi için cesur pozlar verirken, aynı zamanda samimi açıklamalarda bulundu. Victoria’s Secret markası için bugüne kadar en uzun süredir çalışan model unvanına sahip olan Lima, en azından 40 yaşına kadar mesleğine devam etmeyi planladığını açıkladı.

Ocean Drive dergisinin Mart sayısının kapağına konuk olan Brezilyalı model, önü açık gömleği ve mini şortuyla kusursuz görünüyordu.

Şu sıralar Super Bowl yıldızı Julian Edelman ile birlikte olan 35 yaşındaki güzel, dini inancıyla ilgili olarak da çarpıcı açıklamalarda bulundu:

‘Kilise benim içimde… Her zaman ilahiyatla bağlantılıyım. Eğer Tanrı ile bağlantı halindeysen ve yaptığın her şeyde saf ve temiz niyetler taşıyorsan, melekler tarafından korunuyorsun demektir. Ben çok spritüal bir insanım. Doğaya, enerjiye ve ruhlara inanıyorum.’

İki çocuk annesi Lima ayrıca, ‘Ben her zaman bir sürü çocuk istemişimdir, daha işim bitmedi’ diyerek daha çok çocuk yapmak istediğini de sözlerine ekledi.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments