Ajda Pekkan, Cem Yılmaz’ın son filmi ‘Arif v 216’ın konusunu basına sızdırdı.

Önceki akşam yakın arkadaşlarıyla birlikte bir iftar yemeği veren Ajda Pekkan, iftar öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı. Cem Yılmaz’ın son filmi ‘Arif v 216’ hakkında açıklamalarda bulunan Ajda Pekkan, filmde kendisinin gençliğini Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağını ve onun, filmde kendi şarkılarını seslendireceğini söyledi. Ozan Güven’in canlandıracağı robot 216 karakterinin Ajda Pekkan’a bir hayranlık duyduğunu anlatan Süperstar, Farah’a kostüm ve makyaj konusunda da destek verdiğini söyledi. Böylelikle Ajda Pekkan’ın filmde oynamayacağı, sadece bazı konularda destek verdiği ortaya çıktı. Ayrıca Ajda Pekkan yaptığı bu açıklamalarla, filmi hakkında ser verip sır vermeyen Cem Yılmaz’ı da zor durumda bıraktı.

Haziran başında; Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Ajda Pekkan’la Nişantaşı’ndaki bir mekanda görüntülenmişti. Ünlü komedyenin, sürpriz bir kararla, Ajda Pekkan’ı da ‘Arif V 216’ adlı yeni filminin kadrosuna dahil ettiği ortaya çıkmıştı. Metrosfer.com’un haberine göre; Yılmaz, ayak üstü sohbet ettiği gazetecilere ‘Ajda Hanım’la filmin okuma provasını yaptık’ demişti. Ancak görünen o ki; Süperstar, filmde direkt olarak rol almayacak.

Ahu Yağtu da var
Yılmaz, ‘Arif V 216’nın kadrosunda oğlu Kemal’e yer vermişti. Filmin kadrosuna 1.5 yıllık evliliğin ardından Aralık 2013’te boşandığı Ahu Yağtu da girdi.

Cem Yılmaz, film için Ozan Güven, Zeynep Farah Abdullah ve Özkan Uğur gibi isimlerle anlaşmış, oğlu Kemal’e de yer vermişti. Mert Fırat da dizide küçük bir rol oynayacak.

Filmin Ocak 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Yeşilçam’ın efsaneleri de var
Cem Yılmaz’ın yeni filminde, Yeşilçam’ın efsane isimleri Filiz Akın ve Ediz Hun da oynayacak.

Yeni filmi ‘Arif ile 216’ için Ozan Güven ve Zafer Algöz’ün ardından usta Yeşilçam oyuncusu Ediz Hun (76) ile anlaşan Cem Yılmaz’dan yeni bir Yeşilçam atağı geldi. Yılmaz, Yeşilçam’ın ‘Dört Yapraklı Yoncası’ndan Filiz Akın ile el sıkıştı.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

74 yaşında olan Filiz Akın, 1975’te sinemaya veda ettiğinde Cem Yılmaz henüz 2 yaşındaydı. 42 yıl sonra beyazperdeye dönmeye hazırlanan Filiz Akın, Ediz Hun ile birçok filmde başrolü paylaşmıştı.

Bu arada; FİLM-SAN Vakfı tarafından düzenlenen ‘Genç Sanatçıların Kültür Sanat Alanındaki İstihdam Politikalarına Bakış Açısı Zirvesi’, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde başladı. ‘Oyuncular Gözüyle Film Sektörü Sorunları ve Çözüm Önerileri’ başlıklı panelde, Ediz Hun konuşmacı olarak öğrencilerin karşısına çıktı.

 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin

Hun konuşması sırasında, Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Arif ve 2016’da yer alacağı haberlerini de doğruladı. Usta oyuncu, ‘1960’lı yılların ikinci yarısından sonra var olan Ediz Hun’u, yani kendimi oynayacağım. Çekimler ya Haziran ya da Temmuz ayında başlayacak’ dedi.

Resmen duyuruldu
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni film projesi ‘Arif ile 216’nın ilk çizimlerini, Aralık 2016 başlarında sosyal medya hesabından paylaştı. Bu film ‘G.O.R.A’nın devamı niteliğinde olacak.

Yaz aylarında Yılmaz, konusu ve diyaloglarıyla çok sayıda hayrana sahip olan ‘G.O.R.A’nın devam filminin çekileceğini ima etmişti. Filmin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran bu yeni film ile ilgili olarak 2016’nın Aralık ayında, ünlü komedyenden yeni bir paylaşım geldi.

Yılmaz bu paylaşımında, yeni filmin ilk çizimlerinin ulaştığını dile getirdi ve bu ilk çizimle birlikte filmin resmi adını da duyurmuş oldu. Cem Yılmaz’ın attığı ‘ARİF iLE 216! Beni heyecanlandıran müthiş bir film olma yolunda ilerliyor! İlk çizimler ulaştı. #Arifile216’ şeklindeki tweet ile birlikte, filmin adının ‘Arif ile 216’ olacağı ortaya çıktı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments