Ajda Pekkan hissizleşen dudaklarının düzgün durmasını sağlamak için kocaman dişler yaptırdı.

Süperstar Ajda Pekkan, önceki gece Bodrum’da müzik ziyafeti verdi. Konukları coşturan Pekkan, konserin bir bölümünde tüm davetlileri sahne önüne çağırdı ve nostaljik parçalarıyla sevenlerini geçmişe götürdü.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Ünlü sanatçı, şovları ve kostümüyle de beğeni topladı. Yırtık kot pantolonunu, mavi tüylü botlarla kombinleyen 71 yaşındaki sanatçının dişlerindeki değişiklik de dikkat çekti. Burnundan dudaklarına, diz kapaklarından karın ve yüz bölgesine kadar toplam 21 kez estetik operasyon geçiren Pekkan’ın Bodrum konseri öncesinde dişlerini yaptırdığı ortaya çıktı. Takvim gazetesi, Pekkan’ın inci gibi ve bir hayli büyük dişleri için tam tamına 70 bin lira harcadığını öne sürdü. Gazeteye göre; Süperstar’ın ön dişlerini bu kadar büyük tutma nedeni ise botoks yüzünden hissizleşen dudaklarının düzgün durabilmesini sağlamak…

Ajda Pekkan, Türkiye’nin estetik şampiyonu olarak biliniyor. Süperstar; 3 kez burnunu yaptırdı, 6 kez dudaklarına silikon enjekte ettirdi, diz kapaklarını ve karın bölgesini gerdirdi, 4 kez de yüz gerdirme operasyonu geçirdi. Bunun yanı sıra her 6 ayda bir yüzüne botoks yaptırıyor. Tüm bu operasyonların toplamı 21’i buluyor. Son olarak dişlerini yaptıran efsane şarkıcı, böylece 22 kez estetik müdahale yaptırmış oldu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments