Kendall Jenner cilt sorunlarına dair yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Güzelliğiyle dillere destan olan Kendall Jenner, akne probleminin ergenlik yıllarından beri kendisini, ‘endişeli, çaresiz ve güvensiz’ hissettirdiğini söyledi. Son dönemlerde yapılan eleştiriler üzerine günlerce ağladığını ekleyen ünlü model, Allure dergisine verdiği röportajda cilt problemleri hakkında konuştu ve şunları söyledi:

’14 yaşımdan beri akne problemi ila mücadele ediyorum. Geçmişte özgüvenime çok zarar vermişti, bunu aşmam zaman aldı. İnsanların her kusurumu anında göstermesi beni rahatsız hissettiriyor.’

Altın Küre töreni sırasında dikkatleri çeken sivilceleri nedeniyle yapılan eleştirileri hatırlatan Kendall Jenner, ‘Kendimi iyi hissediyordum ve sonra insanlar acımasız yorumlar yapmaya başladı. Sivilcem olduğunu biliyorum. Akne problemimin tekrar başladığını biliyorum. İnsanların bunu sürekli parmakla göstermesine gerek yok. Tabii ki bunu görüyorum ama yaşamama izin verin’ diyerek sitem etti.

Acımasız eleştiriler nedeniyle kendisini oldukça çaresiz hissettiğini söyleyen ünlü model, ‘İnsanların hakkımda söyledikleri yüzünden günlerce ağladım ve sonucunda çok daha güçlendim. Yani beni yanlış anlamayın, süper güçleri olan bir insan değilim. Kesinlikle üzülüyorum ve insanların internette benim hakkımda söyledikleri şeyler çok acımasız’ şeklinde konuştu. Akne problemi için yeni bir cilt bakımı rutini denediğini vurgulayan ünlü model, zamanla kendisi hakkında yapılan eleştirilere kulak asmamayı öğrendiğini de ekledi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments