Alişan, bir döneme damga vuran ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin tarihi gerçekleri saptırdığını söyledi.

Yeni şarkısı ‘Uslu Dururum’ ile sevenleriyle buluşan Alişan, Baba Radyo’da Babanın Kızı Ayşe’nin konuğu oldu. Yeni çalışmalarını anlatan Alişan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Son yıllarda 14 – 15 şarkılık bir albüm hazırlamanın zorluğundan bahseden Alişan, sonbaharda içinde arabesk, fantezi, sürpriz olarak cover şarkıların da olabileceği albümünü piyasaya çıkaracağının da müjdesini verdi.

Alişan, Mayıs ayında Çağla Şikel ile birlikte çekimlerine başlayacağı yeni komedi dizisinin de haberini verdi. Ünlü şarkıcı, yaz sezonunda izleyici ile buluşacak komedi dizisinde yine bir mahalle hikayesi işleneceğini söyledi.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Son yıllarda TV ekranlarında olan dizileri eleştiren Alişan, oklarını, başrollerini Halit Ergenç ve Meryem Uzerli’nin paylaştığı bir dönemin efsane dizisi ‘Muhteşem Yüzyıl’a yöneltti:

‘İnsanlar bol entrikalı diziler izlemekten sıkıldı. O kadar uç şeyler yapmaya başladık ki dizilerde bol entrikalı olması için… Koskoca Kanuni Sultan Süleyman’ı haremde yaşayan bir adam gibi gösterdik. Padişahlık dönemi boyunca sefer sefer dolaşmış, at üzerinden inmemiş ve biz bu adamı sadece saray içerisindeymiş gibi gösterdik.’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği ‘6 ay içerisinde evleneceğim’ sözünün hatırlatılması üzerine Alişan, artık söz verirken tarih belirtmeyeceğini, söz verdiği dönemde bir ilişkisinin olduğunu ancak evlilik yoluna giremediğini belirtti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments