Tesla Motor’un CEO’su Elon Musk ile Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard arasındaki ilişki bitti.

Hollywood’un en popüler aktörlerinden Johnny Depp’le evliliği olaylı şekilde sona eren ve ünlü aktörden şiddet gördüğü iddiasıyla uzun süre magazin basınının manşetlerini süsleyen aktris Amber Heard, boşandıktan sonra ünlü işadamı Elon Musk’la sürpriz bir aşka yelken açmıştı. Bir yıldır birlikte olan çiftin ilişkisinin evlilik yolunda olduğu konuşulurken, Musk’ın Heard’ü terk ettiği iddia edildi.

İngiliz Daily Mail gazetesi, ikilinin büyük aşkının bittiğini ve ayrıldıklarını belirtti. Gazeteye açıklama yapan ikiliye yakın kaynaklar ‘İlişkileri bir hafta önce bitti. Amber bu ilişkide çok manipülatif ve bencildi’ dedi. Her iki ismin de ayrılık sonrası harap halde olduğu öne sürüldü.

Johnny Depp’le yaşadığı olaylı boşanma davasının ardından Tesla Motor’un CEO’su Elon Musk’la birlikte olan Amber Heard, aşklarını sosyal medyadan paylaştığı öpücüklü bir fotoğrafla doğrulamıştı. 31 yaşındaki oyuncu, 45 yaşındaki milyarder sevgilisiyle çekilen fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı. Romantik bir akşam yemeğinde çekildiği anlaşılan fotoğrafta, Musk’ın yanağındaki öpücük izi dikkat çekmişti.

Heard’ın babası David Heard, Nisan ortalarında İngiliz Grazia dergisine konuşarak, ‘Amber ve Elon ciddi bir ilişki yaşıyorlar. Amber evlenmek istiyor. İstedikleri şeylerden biri aile kurmak ve bunun için plan yapıyorlar’ demişti.

Heard, Johnny Depp’ten Ocak ayında boşanırken, Elon Musk ise ikinci kez evlendiği Talulah Rley’den 2014’te boşandı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments