Amber Heard cinsel kimliğini kategorize etmek istemiyor.

Güzel oyuncu Amber Heard, Amerikan Allure dergisinin yeni sayısına özel hayatı ve cinsel kimliği hakkında konuştu. 31 yaşındaki oyuncu, daha önce hem kadınlarla hem de erkeklerle birlikte olduğunu ifade etti, fakat kendini biseksüel olarak tanımlamak istemediğini belirtti:

‘Kendimi hiçbir şekilde tanımlamak ya etiketlemek istemiyorum. Kimden hoşlanıyorsam onunlayım. Bir kadınla da ilişkim oldu. İki seçeneğim vardı: Ya onu bırakacaktım, ya da devam edecektim.’

Sözlerine, ‘Hollywood’daki herkes bana ‘Her şeyi çöpe atıyorsun. Bunu kariyerine yapamazsın’ dedi. O dönemde, bir filmde Nicolas Cage’le, diğerinde ise Johnny (Depp) ile başroldeydim. Ben de farklı bir şekilde davranamayacağımı belirterek, ‘Beni izleyin’ dedim’ şeklinde devam eden Heard, cinsel kimliklere bakış açısıyla ilgili sorulan soruya ise şu yanıtı verdi:

‘Daha fazla eğitim aldıkça ve doğamızın gerçekleriyle yüzleştikçe, harfler eklemeyi sürdürdük. Bu çok iyi bir kalkandı, fakat şu anda altında eziliyoruz. ‘Etiketleme’ye karşı direnmemiz çok önemli. Bana kaç tane harf eklediğinizle ilgilenmiyorum. Sonunda, hepimiz insan olarak okunuyoruz. Eşitlik tartışmaya açık olmamalı. İnsanlara eşit yaklaşıyor musunuz? Sizi bu konuda düşünmeye davet ediyorum.’

Yakında ‘Justice League’ ve ‘Aquaman’ filmleriyle izleyici karşısına çıkacak olan aktris, ayrıca, formunu korumak için günde beş saat egzersiz yaptığını açıkladı.

Heard ve ABD’li aktör Johnny Depp, 2015 yılında evlenmiş ve bu senenin başında olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ardından Heard, Tesla’nın CEO’su Elon Musk ile bir ilişki yaşamış, ancak çift geçen Ağustos ayında ayrılma kararı almıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments