Fahriye Evcen en çok beğenilen isim oldu. Hem de ABD’de!

Geçtiğimiz günlerde Amerika’da yayın yapan bir kanal Türk ünlüler üzerinde bir değerlendirme yaptı. Daha önce Amerikalı gençlerden Türk aktörlerin fotoğraf ve Instagram sayfalarını incelemeleri ve beğenilerini belirtmelerini istenmişti.

Şimdi de aynı kanal gençlerden, Türk kadın aktörlerini ilk görüş olarak sıraya koymalarını istedi. Kanalın gençlere sunduğu Türk kadın oyuncularının arasında Fahriye Evcen, Tuba Büyüküstün, Hande Erçel, Serenay Sarıkaya ve Beren Saat vardı. Gençler, yine aynı şekilde Türk kadın oyuncuların Instagram hesaplarını incelediler. İnceledikleri Türk kadın oyuncularını kanalın kurallarına göre beğeni ve yorum sırasına koyan gençlerin bu sıralamasında en çok beğeni ve yorum alan isim 30 yaşındaki oyuncu Fahriye Evcen oldu. Onu sırasıyla; Tuba Büyüküstün, Hande Erçel, Serenay Sarıkaya ve Beren Saat izledi.

En büyük sürpriz hayranlarından geldi
Güzel oyuncu Evcen, yaz başında sevgilisinin organize ettiği bir partiyle yakın arkadaşlarıyla bir araya gelerek doğum gününü kutlamıştı. Sevgilisinin bu sürprizi karşısında çok şaşıran Evcen’e bir sürpriz de fanlarından geldi.

Güzel oyuncunun fanları ‘Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na Evcen adına destekte bulunarak ünlü oyuncuya doğum günü sürprizi yaptılar. Evcen, hayranlarının bu anlamlı hediyesine Instagram hesabından şu sözleri yayınlayarak teşekkür etti:

‘Bu doğum günüm benim için çok güzel ve çok özeldi. Günlerdir harika sürprizlerle karşılaşıyorum. Son olarak ‘Fahriye Evcen Fan Club’ üyelerinden, (canlarımdan) aldığım hediyeler de bunlardan biri.. ‘Koruncuk Vakfı’na yaptığınız bu anlamlı destekle beni çok mutlu ettiniz.. Her yıl beni daha da mutlu ediyorsunuz. Her birinize yürekten teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments