Oyunculuk kariyerinde yer edinmeye çalışan güzel model Amine Gülşe, ultra erken finalle şoke oldu.

ATV’nin yayın hayatına yeni başlayan dizisi ‘İkisini de Sevdim’in ekran yolculuğu çok kısa sürdü. Başrollerini Türkiye Eski Güzeli Amine Gülşe, Burak Serkan Şenalp, Mehmet Mehmedof, Hande Kaptan gibi genç yıldızların yanı sıra Erhan Yazıcıoğlu gibi usta oyuncuların paylaştığı dizi, reyting yarışına kötü başlamıştı.

Suna Yıldırım isimli gözü kara bir gazetecinin nikah masasında yaşadığı büyük ihanet ve ardından etrafında yaşanan büyük oyunların gölgesindeki intikam planını anlatan dizinin ikinci bölümü de beklentiyi karşılamadı. Tekrar bölümleri de ilgi görmeyince hafta başı itibariyle dizinin bitirilmesine karar verildi ve tüm ekibe final bilgisi tebliğ edildi.

Bu arada; ünlü Türk futbolcu Mesut Özil, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Amine Gülşe’ye evlilik teklifinde bulundu.

2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, 30 Nisan günü 24 yaşına girdi. Amine’nin İngiliz takımı Arsenal’de oynayan sevgilisi Mesut Özil, güzel manken ve oyuncuya, doğum günü sürprizi olarak bin tane kırmızı gül yolladı.

Bu gelişmenin ardından, çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Özil’in kısa süre önce Amine’ye, 200 bin TL’lik tektaş ile evlilik teklif ettiği öne sürüldü. İddiaya göre; Amine de teklifi kabul etti. İkilinin ne zaman evleneceğine dair ise kesin bilgi verilmedi.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments