Angelina Jolie ile Brad Pitt’in barıştığı iddia edildi.

42 yaşındaki aktris, geçen yıl Eylül ayında, 53 yaşındaki aktörden boşanma kararı almıştı. Ancak iddialara göre; karşılıklı olarak gözyaşlarının hakim olduğu duygusal bir konuşma yapan iki isim, taze bir başlangıç yapmaya karar verdi.

Mail on Sunday’e konuşan ikilinin biyografı Ian Halperin, ünlü çiftin ilişkisindeki son durum hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu:

‘İlk adımı atan taraf Brad oldu. Kısa bir konuşmanın ardından kendilerini birbirlerinin kollarında buldular. Sık sık gözyaşlarına boğuldukları değerlendirme sırasında, konuşulmamış hiçbir şey kalmadı. Bütün sorunlarını çözdüler.’

‘İlişkilerine taptaze bir başlangıç yapmaya karar verdiler ve beyaz bir sayfa açtılar.’

Angelina; Brad’in, bir uçak yolculuğu sırasında, büyük evlatlık oğulları Maddox’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma kararı almıştı. İkilinin yakın dostları ve aileleri, güzel oyuncunun aşırı sinirli olması nedeniyle, bu evliliğin kurtarılamayacağını düşünüyorlardı. Ancak Ian’a göre; Brangelina’nın yakın çevresi yanılgı içerisinde:

‘Angie, özel uçakta Brad ile Maddox arasında geçen olay yüzünden inanılmaz derecede sinirliydi. Brad’i, hayatından tamamen çıkarmıştı. Ne aile üyeleri ne de dostları, bu evliliğin bir daha asla rayına oturmayacağından emindi. Ancak ikili, ayrı olmak yerine bir aradayken daha mutlu olduklarını farkettiler. Konuşup eski defterleri temize çektikten sonra, birliktelikleri yeniden olumlu yönde ilerlemeye başladı.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments