Angelina Jolie geçen yıl yüz felci geçirdiğini açıkladı.

Eski eşi Brad Pitt’le 6 çocuğu olan 42 yaşındaki güzel oyuncu, önceki yıl kendisine Bell’s Palsy olarak bilinen hastalığın tanısının konduğunu itiraf etti. Ancak Angelina, yüzünün bir yanında sarkmaya ve felce neden olan hastalığı, akupunktur yöntemiyle yenmeyi başardı.

Vanity Fair dergisinin Eylül sayısına konuşan ünlü yıldız, ailesiyle ilgilenmek zorunda olduğu için tedavisine yeteri kadar odaklanamadığını da söyledi:

‘Bunun sebebinin menopoz mu yoksa zorlu geçen yıl mı olduğunu bilmiyorum. Bazen kadınlar, sağlıkları alarm verene kadar kendilerini ailelerine adayabilirler.’

Nisan 2016’da ölümcül hasta olduğu iddialarıyla gündeme gelen güzel oyuncu ayrıca, çocuklarını, kendi sağlığından daha çok önemseme konusunda kendisini durduramadığını da söyledi. Bunun nedeniyse; ailenin temel direği görevini bırakmaması, bir kadını kadın yapan en önemli şey…

Nisan 2016’da İngiliz muhafazakar politikacı William Hague ile birlikte yemek yedikten sonra restorandan çıkarken görüntülenen Jolie’nin kırılganlığı ve yüzünün bembeyaz rengi dikkati çekmişti.

Ünlü yıldızın o hali hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılanırken, ismini açıklamak istemeyen ünlü bir doktor İngiliz basınına çarpıcı değerlendirmelerde bulunmuştu. Hızlı kilo kaybeden Angelina Jolie’deki belirtilerin kanser hastalarındaki belirtilere benzediğini belirten deneyimli doktor, ‘Tedavi olup olmadığını bilmiyorum. Ancak bu kilo kaybı devam ederse Angelina sevenlerini kahredebilir’ ifadelerini kullanmıştı.

Bu içeriğe yorum yapın.