Meryem Uzerli’nin rol aldığı film açılış filmi olacak.

Güzel oyuncu Uzerli, bir dönem tükenmişlik sendromuna girse de şimdilerde popüleritesini arttırdı. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Alp Özcan’la birlikte Monaco’ya giden güzel oyuncu, burada dünyaca ünlü yapımcı Mohammed Al Turki’den teklif almıştı. Teklifi hemen kabul ettiği öğrenilen Uzerli, şimdi de İtalya’da açılış yapacak.

Güzel oyuncu Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin Erdoğan, Okan Yalabık ve Bora Akkaş gibi önemli isimlerle ‘Annemin Yarası’ adlı filmde buluşmuştu.

Sabah gazetesinin haberine göre SRP İstanbul, yönetmen Ferzan Özpetek’in onursal başkanlığında, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları ve Roma Büyükelçiliği’nin desteğiyle bu yıl Roma Türk Film Festivali’nin beşincisini 30 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirecek. Ozan Açıktan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Annemin Yarası’ adlı film, Roma’nın ünlü Villa Borgeshe Bahçeleri içindeki Casa Del Cinema’da gerçekleştirilecek olan festival de açılışı yapacak. Roma Türk Film Festivali, Serap Engin’in başkanlığında Türk filmlerini İtalyan seyirciyle buluşturacak.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments