Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın yeniden ayrıldıkları iddia edildi.

Gazeteci Bilal Meşe’ye uçakta saldırıp küfürler etmesinin ardından Milli Takım’dan ayrılan ve eleştirilerin odağı olan futbolcu Arda Turan, sıkıntılı günleri ayrılıp barıştığı sevgilisi Aslıhan Doğan ile atlatmaya çalışıyordu. Bir süredir gözlerden uzak yaşamaya dikkat eden, gazetecilerle iletişim kurmaktan kaçınan Arda Turan, tatil için sevgilisi Aslıhan Doğan ile birlikte Bodrum’u tercih etti. Ancak ikili, dün eğlenmek üzere arkadaşlarıyla beraber gittikleri bir mekânda şiddetli bir tartışma yaşadı. Çiftin kıskançlık yüzünden tartıştığı öğrenilirken, Arda gece boyunca kafasını telefonundan kaldırmadı ve sevgilisiyle hiç konuşmadı.

Tartışmanın yaşandığı gecenin sabahı Aslıhan Doğan, beach’te yalnız güneşlendi ve çok moralsiz olduğu gözlendi. Turan’ın sevgilisinin yanına gitmemesi akıllara ‘Yeniden mi ayrıldılar?’ sorusunu getirdi.
Bilindiği üzere, iki sevgili, daha önce de defalarca ayrılıp barışmışlardı.

Barıştıktan sonra ilk kez birlikte görüldüler
Mayıs 2017’de gazetecilere ‘Bizi Arda’yla 1 ay sonra göreceksiniz’ diyen Aslıhan Doğan, dediğini yaptı. Bir ayrılıp bir barışan çift, 3 Haziran akşamı Yılmaz Erdoğan’ın Zorlu Center PSM’de sahnelenen tek kişilik gösterisi ‘Münaşaka’yı izledi.

Barışmanın ardından basının karşısına ilk kez el ele çıkan ikilinin, hayli keyifli olması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü çift, barışmayla ilgili sorulara ‘Hakkımızda hayırlısı olsun’ demekle yetindi. İkili, evlilikle ilgili soruları duyar duymaz, magazin gazetecilerinin yanından uzaklaştı.

Ekim 2016’da Arda Turan’la yollarını ayıran Aslıhan Doğan, bir dergiye konuşmuş ve ayrılık nedeni olarak Barcelona’da forma giyen yıldız futbolcunun İspanya’daki ev ortamının kendisine uymamasını göstermişti.

Arda Turan’ın ise, geçtiğimiz aylarda Ebru Şallı ile daha sonra ‘Kısmetse Olur’ programının eski yarışmacısı Cansel Çördük’le Instagram direkt mesajdan (DM’den) yazdığı iddia edilen yazışmaları ortaya çıkmıştı. Turan’ın adı ayrıca Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’la da anılmıştı.

Ancak görünen o ki; tüm bu fırtınalar geride kaldı ve ikili, yeniden bir araya geldi.

Bu içeriğe yorum yapın.