Arda Turan, bir ayrılıp bir barıştığı Aslıhan Doğan’ı Instagram’dan takibe aldı.

Barcelonalı yıldız futbolcu Arda Turan, futbol kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Son olarak, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programının eski yarışmacısı Cansel Çördük’le özel yazışmaları ortaya çıkan Arda Turan’ın, ondan önce de Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’la adı anılmıştı. Arda Turan’ın Yağmur Ünal ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberler, sevgilisi Aslıhan Doğan’ı epey kızdırmış ve çift, magazin basınının iddiasına göre ayrılmıştı. İkili birbirlerini sosyal medyadan takibi bırakmış ve ilişkilerine son noktayı koymuştu.

Ancak bugün sürpriz bir gelişme oldu. Arda Turan, Instagram hesabından Aslıhan Doğan’ı yeniden takibe aldı. Bu gelişme; uzun süredir çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Arda Turan’ın kendisini affettirmeye çalıştığı ve bir süredir dargın oldukları bilinen ikilinin yeniden barıştıkları yönünde yorumlara neden oldu.

Bu arada; kafa dinlemek isteyen Doğan, geçtiğimiz gün soluğu Bodrum’da aldı. Turan’ın da tanıdığı bir arkadaşının oğlunu seven Doğan, sevimli miniğin fotoğrafını ‘Geldi benimki’ notuyla Instagram hesabının hikaye bölümünde paylaştı. Turan ise Doğan’dan birkaç dakika sonra aynı çocuğun babasıyla tavla oynarken çekilen fotoğrafını paylaşarak dikkat çekti. İkilinin bu hareketi, ‘Sizin ilişkiniz de ayrılıp barışmaktan artık çocuk oyununa döndü’ yorumlarının yapılmasına sebep oldu.

Yağmur Ünal

Yağmur Ünal

Aslıhan Doğan’ı kıskançlık krizine soktu
Barcelonalı futbolcu Arda Turan’la barışmanın ardından her şeyin düzeleceğini zanneden Aslıhan Doğan’ın hayalleri suya düştü. İki yıldır Turan’la aşkı bir dargın bir barışık ilerleyen sosyetik güzel, Mayıs başlarında ‘Bizi 1 ay sonra Arda’yla görürsünüz’ demişti. Ancak Doğan, aşkı Turan’la yaz için tatil planları yaparken çapkın futbolcunun Yağmur Ünal’la yakınlaştığını öğrenince şoke oldu.

Takvim gazetesinin haberine göre; 8 Mayıs günü ortaya atılan bu şok iddia karşısında Ünal’la Arda Turan’ın sessiz kalması, sosyetik güzeli iyice sinirlendirdi. Doğan, iddiaya göre ikinci bir şans verdiği Arda Turan’a telefonda esti gürledi. Sosyetik güzelin yakın çevresinden alınan bilgiye göre Doğan, ünlü futbolcuya olan güveninin artık tükendiğini dile getirdi.

Bu içeriğe yorum yapın.