Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin bir kere daha barıştığı iddia edildi!

Adı son bir yılda Rus manken Miranda Shelia, Ebru Şallı, Didem Soydan, Yağmur Ünal ve Özge Ulusoy ile anılan Arda Turan, sevgilisinin sabrını taşırmıştı. Aslıhan Doğan da sonunda isyan etmiş ve ‘Artık bitti, dönüşü yok’ diyerek ilişkiyi bitirmişti.

Ancak defalarca ayrılıp barışan çiftin hikayesinin o kadar kolay nihayete ermeyeceği ortaya çıktı. Çünkü Arda Turan, 7 Ekim gecesi Aslıhan Doğan’ın Çubuklu’da ailesiyle oturduğu villanın önüne gitti. Kapıda eski sevgilisini saatlerce bekleyen ve art arda mesajlar gönderen Turan ‘Bu kez barışmayacağım’ cevabı aldı. Ancak araya Tansel adlı ortak arkadaşını sokan Arda, sonunda eski sevgilisine özrünü kabul ettirdi. Metrosfer.com’un haberine göre; yaşanan onca şeyin ardından Aslıhan Doğan ve Arda Turan ikilisi, bir aydır yeniden birliktelik yaşıyor.

Bu arada; Barcelona’da zor günler yaşayan milli futbolcunun kariyerine Galatasaray’da devam edeceği belirtiliyor. Bir aksilik olmazsa, ünlü futbolcu Ocak ayında sarı-kırmızılı ekibe transfer olacak. Arda’nın artık hayatını düzene sokmak ve futbol kariyerinde yeniden bir çıkış yaşamak adına, Aslıhan Doğan ile ilişkisinin adını koyacağı ve çapkınlıklara son vereceği de iddialar arasında…