Cem Yılmaz’ın ‘Arif V 216’ filminin kadrosuna Ahu Yağtu da eklendi.

Yılmaz, çekimlerine Mayıs’ta başlayacağı ‘Arif V 216’nın kadrosunda oğlu Kemal’e yer vermişti. Filmin kadrosuna 1.5 yıllık evliliğin ardından Aralık 2013’te boşandığı Ahu Yağtu da girdi.

Cem Yılmaz, film için Ozan Güven, Zeynep Farah Abdullah ve Özkan Uğur gibi isimlerle anlaşmış, oğlu Kemal’e de yer vermişti. Mert Fırat’ın dizide küçük bir rol oynayacağı düşünülüyor.

Filmin Ocak 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Yeşilçam’ın efsaneleri de var
Cem Yılmaz’ın yeni filminde, Yeşilçam’ın efsane isimleri Filiz Akın ve Ediz Hun da oynayacak.

Yeni filmi ‘Arif ile 216’ için Ozan Güven ve Zafer Algöz’ün ardından usta Yeşilçam oyuncusu Ediz Hun (76) ile anlaşan Cem Yılmaz’dan yeni bir Yeşilçam atağı geldi. Yılmaz, Yeşilçam’ın ‘Dört Yapraklı Yoncası’ndan Filiz Akın ile el sıkıştı.

74 yaşında olan Filiz Akın, 1975’te sinemaya veda ettiğinde Cem Yılmaz henüz 2 yaşındaydı. 42 yıl sonra beyazperdeye dönmeye hazırlanan Filiz Akın, Ediz Hun ile birçok filmde başrolü paylaşmıştı.

Bu arada; FİLM-SAN Vakfı tarafından düzenlenen ‘Genç Sanatçıların Kültür Sanat Alanındaki İstihdam Politikalarına Bakış Açısı Zirvesi’, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde başladı. ‘Oyuncular Gözüyle Film Sektörü Sorunları ve Çözüm Önerileri’ başlıklı panelde, Ediz Hun konuşmacı olarak öğrencilerin karşısına çıktı.

Hun konuşması sırasında, Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Arif ve 2016’da yer alacağı haberlerini de doğruladı. Usta oyuncu, ‘1960’lı yılların ikinci yarısından sonra var olan Ediz Hun’u, yani kendimi oynayacağım. Çekimler ya Haziran ya da Temmuz ayında başlayacak’ dedi.

Resmen duyuruldu
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni film projesi ‘Arif ile 216’nın ilk çizimlerini, Aralık 2016 başlarında sosyal medya hesabından paylaştı. Bu film ‘G.O.R.A’nın devamı niteliğinde olacak.

Yaz aylarında Yılmaz, konusu ve diyaloglarıyla çok sayıda hayrana sahip olan ‘G.O.R.A’nın devam filminin çekileceğini ima etmişti. Filmin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran bu yeni film ile ilgili olarak Aralık ayında, ünlü komedyenden yeni bir paylaşım geldi.

Yılmaz bu paylaşımında, yeni filmin ilk çizimlerinin ulaştığını dile getirdi ve bu ilk çizimle birlikte filmin resmi adını da duyurmuş oldu. Cem Yılmaz’ın attığı ‘ARİF iLE 216! Beni heyecanlandıran müthiş bir film olma yolunda ilerliyor! İlk çizimler ulaştı. #Arifile216’ şeklindeki tweet ile birlikte, filmin adının ‘Arif ile 216’ olacağı ortaya çıktı.

Bu içeriğe yorum yapın.