Asena Atalay’dan eski eşi Caner Erkin’e biseksüellik iması geldi.

Sabah gazetesinden Dilek Yaman’ın haberine göre; oğlu Çınar’ın velayetini almak için dava açan Caner Erkin’e, Asena’dan sert yanıt geldi. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak karşı dava açan Asena Atalay, Caner Erkin hakkında zehir zemberek iddialarda bulundu.

Atalay dava dilekçesinde, şu noktalara değindi:

– Caner’le imzaladığımız protokol sonrası boşandık. Bana ödemesi gereken nafakayı ve oğlu Çınar’ın bakım, eğitim gibi giderlerini ödemediği için Caner’e icra takibi başlattım.

– Boşanma ilamını ve babalık görevlerini yerine getirmeyen Caner Erkin, hakkında başlattığım icra takipleri sonrası, sosyal medya üzerinden hakkımda yıpratıcı ithamlarda bulundu.

– Caner Erkin, çocuğunu görmeye dahi gelmiyordu. Başlattığım icra takibi ardından unuttuğu çocuğu aklına geldi ve velayet davası açtı.

– Yeni eşiyle oğlunu tanıştırdığı ilk gün birlikte uyumuşlar. Oğlum Çınar, bu durumu bana ağlayarak anlattı. Şükran Ovalı da, oğlum Çınar’la video çekilerek sosyal medyada paylaşmış. Amacı, iyi bir anne figürü çizmeye çalışmak. Çınar’ın öz annesiyle yaşaması gerekir. Sahte anneye ihtiyacı yoktur.

– Caner Erkin’in iddia ettiği gibi ahlaksız bir yaşam sürmedim. Onunla gittiğim davetlerde alkol alıp bayıldığımı ileri sürüyor. Yanımda eşim varken iddia ettiği bu hususların hepsi soyuttur. Ben alkol kullanmam.

– Caner’i asla aldatmadım. Eşimle gittiğim eğlence mekanlarında çekilen fotoğraflar, ahlaksız bir yaşam sürdüğümü göstermez. Caner de biseksüel arkadaşlarıyla lüks mekanlarda fotoğraf çektiriyor. Zamanını biseksüel arkadaşlarıyla geçiriyor diye Caner’e biseksüel mi diyeyim?

– ‘Ahlaksız’ dediği direk dansı bir spor. Hamilelik sırasında zayıflama hapı kullandığımı iddia etti. Ona en güzel cevap Çınar’ın sağlıklı olmasıdır. Oğlumu 22 ay boyunca emzirdim.

Mahkemeden Asena Atalay’a iyi haber
Çınar adlı bir çocukları olan eski eşler arasındaki davada flaş bir gelişme yaşandı. Asena Atalay, eski eşi Caner Erkin’in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için dava açmıştı. 7 Nisan günü İstanbul 14. Aile Hukuk Mahkemesi’nde görülen davaya Atalay, avukatı Beyza Sındıraç ile birlikte katıldı. Mahkeme, Caner Erkin’in malvarlığının üzerinde bulunan tedbirlerin devamına karar verdi.

Atalay’ın avukatı Beyza Sındıraç, ‘Bir kadın ne zaman kendi sesini duyurmak için ayağa kalksa, planlanmamış bile olsa, tüm kadınlar için de ayağa kalkmış olur. Asena’nın davası kamuya mal olmuştur. Müvekkilimin, çocuğunun hakkını korumaya çalışan bir anne olmanın yanında, kadınların bilinçlenmesine de katkısı olmuştur’ dedi. Sındıraç, tedbir kararının devamının, kendileri lehine bir karar çıkması yolunda olumlu bir adım olduğunu da sözlerine ekledi.

Caner Erkin’in; Şişli’de 2, Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde 1, Gömeç İlçesi’nde 6 gayrimenkul, 2015 model Porsche, 2014 model 2 Mercedes, 2015 model Bombardier, Mercedes ve Land Rover cipi var.
Bu arada; önceki gün Erkin, Beykoz’da aldığı evin tadilatı bitene kadar boşanma davasından sonra oğluyla birlikte oturması için Asena Atalay için kiraladığı evin bedelini ödemeyince hakkında tahliye kararı çıkarıldı.

Parasını alamayan ev sahibi icra takibi başlatmıştı. Kira kontratı üzerine olan Caner Erkin ise 7 günlük itiraz süresi boyunca sessiz kalmayı tercih etmişti. Bunun üzerine Asena Atalay’a, evi boşaltması için ihtarname gönderilmişti. Bu süreç, tahliye kararıyla sonuçlandı.