• facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz’u Hadise’den kıskandığı haberlerine cevap vermekten utanıyor.

Dün, kız arkadaşıyla birlikte bir kafeden çıkarken görüntülenen Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz’u kıskandığı iddialarına açıklık getirdi. Enver, TV8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ programında sevgilisi Boz’la birlikte jüri üyesi olan Hadise’yi kıskandığı yönündeki haberlere şu yanıtı verdi:

‘Kesinlikle öyle bir şey yok! Çok seviyorum Hadise’yi, Hadise de bizi seviyor. Bu böyle gider yani. Bu soruya cevap vermekten dahi utanıyorum. İnsanlar da fenalık geçirecek bu sorudan… Böyle bir şey yok, görüşüyoruz Hadise’yle de…’

Boz ile Hadise hakkında sayısız defalar gizli gizli aşk yaşadıkları yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Son olarak Eylül bitiminde Boz, Acun Ilıcalı’nın kızı Banu Ilıcalı’nın düğününe tek başına katılmış ve gece boyunca Hadise ile samimi görüntüler vermişti. O dönemde Aslı Enver ile arasının açık olduğu iddia edilen Boz’un, Hadise ile ‘Nerdesin Aşkım’ şarkısına yaptığı düet ve Boz’un nakaratta ‘Burdayım Aşkım’ diyerek karşılık vermesi, ikili arasındaki aşk dedikodularını alevlendirmişti. İki sevgili ve Hadise tarafından o düğündeki görüntüler de yalanlanmıştı.

Murat Boz paylaşımıyla kafaları karıştırdı
Hadise Ekim sonunda Instagram hesabından ilginç bir paylaşım yaptı ve yakışıklı popçunun Hadise’nin yanağını sıktığı sırada çekilmiş bir fotoğraf karesini koydu. Güzel popçu, bu karenin altına not olarak ‘Evet, aramızda tam 6 yaş fark var’ yazdı. Bu paylaşım, aralarında ilişki olduğu yönündeki iddiaları ti’ye alan bir mesaj olarak algılandı. Ancak bir kesim de, bir süredir unutulan iddiaların bu paylaşımla yeniden gelmesine anlam veremedi.

İşte o kare…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Öğrencilere örnek oldular
‘O Ses Türkiye’ adlı ses yarışmasından bu yana iyi arkadaş oldukları bilinen Hadise ve Boz, bu yıl 7. sınıfların da ders kitabında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 7. sınıf öğrencilerine dağıtılan İngilizce ders kitabının konuşma ve okuma pratikleri bölümünde Hadise’nin konserlerinde çekilmiş görüntülerine yer verildi.

Sözcü gazetesinin haberine göre kitapta güzel şarkıcının hayatıyla ilgili sorular yer alıyor. Öğrenciler, ders kitabından Hadise’nin bir gününü nasıl geçirdiğini ve insanların neden ona hayran olduğuna ilişkin bilgilere ulaşacak. Kitapta ünlü şarkıcının soyadının ‘Açıkgöz’ olduğundan, Belçika’da doğduğuna kadar birçok bilgi yer alıyor. Ünlü şarkıcının kişisel bilgilerinin yanı sıra aldığı ödüller de, İngilizce ders kitabında yer alıyor.

Kitabın dış görünüş ve kişilik bölümünde ise öğrencilere ‘Sevdiğiniz bir ünlü hakkında poster hazırlayın’ denirken, örnek olarak Murat Boz verilmiş.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments