Aslı Enver, Murat Boz’u çapkınlığı yüzünden terk edince, ‘Kardeşim Benim 2’ filminin senaryosu değişiyor.

Geçtiğimiz hafta yakın dostu Eser Yenenler’in villasında Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle çapkınlık gecesine imza atan Murat Boz’un bu ihanetinin yankıları sürüyor. İhanete uğrayan Aslı Enver’in, ünlü popçuyu terk ettiği konuşulurken; ikilinin bu kez ortak film projesi de çıkmaza girdi! Güzel oyuncu, Murat Boz’un olaylı gecesiyle ilgili henüz tek kelime etmedi. Ancak Enver’in yakın çevresine ‘Murat, ihanet etmediğini söylese de o tarz isimlerle aynı evde sabaha kadar eğlenmesi bile benim için affedilemez’ dediği öğrenildi.

Olaylı gecenin ardından Murat Boz’un telefonlarına dahi çıkmayan güzel oyuncu, ‘Kardeşim Benim 2’ projesini de rafa kaldırdı. Filmin ilkinin çekimleri sırasında yakışıklı oyuncuyla aşk yaşamaya başlayan Aslı Enver, yeni filmde Murat Boz’la kamera karşısına geçmeme konusunda kararlı… Bu kararını, filmin aynı zamanda yapımcısı olan Burak Özçivit’e de açıklayan güzel oyuncuyu ikna çabaları sürüyor. Ancak dedikodulara göre Özçivit, ‘Kardeşim Benim 2’ için B planı olarak farklı senaryo ve farklı oyuncu hazırlıklarına da başladı bile…

Fahriye Evcen film kadrosuna katıldı
Geçtiğimiz yıl vizyona giren ‘Kardeşim Benim’ filminin ikincisi çekilecek. Serinin ikinci filminde Fahriye Evcen’in de rol alacağı iddia ediliyor.

Posta gazetesinin haberine göre; ‘Kardeşim Benim 2’ filminin kadrosuna, nişanlısı Fahriye Evcen’in de dahil olmasını sağladığı öne sürüldü.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

‘Kardeşim Benim 2’ filminin çekimleri Temmuz ayının sonunda başlayacak. Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, 29 Haziran’da evlenecek. İki haftalık balayından dönünce de kamera karşısına geçecekler.

Hatırlanacağı üzere; Özçivit ve Evcen birlikte, Muğla – Milas’ın Kıyıkışlacık köyünde, ‘Aşk Sana Benzer’ adlı filmi çekmişlerdi. Film, gişede başarılı olmakla beraber, sinema eleştirmenlerinden ve izleyicilerden olumsuz eleştiriler almıştı. Bunun üzerine ikili; zaman zaman dile getirdikleri devam filmi projesini rafa kaldırmışlardı.

Kriz çıkmıştı
Fahriye Evcen ile Aslı Enver’in tartışması sevgililerinin arasını bozdu.

Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver ‘Kardeşim Benim’ adlı filmde bir araya gelmişlerdi. Hatta Boz ve Enver çifti, bu filmin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamışlardı. Ancak filmden sonra Özçivit ve Boz hiç bir araya gelmemişlerdi. Bu hareketleriyle dikkat çeken ikili hakkında, aralarının bozulduğuna dair dedikodular çıkmaya başlamıştı. Takvim gazetesinin haberine göre gerçekten böyle bir ara bozulması varmış ve sebebi de Evcen ile Enver ikilisinin kavgasıymış.

Ekim 2016’da ortaya atılan iddiaya göre Evcen ve Enver, rol aldıkları reklam filminin setinde kavga etmişlerdi. L’oreal Paris’in reklam filmlerinde birlikte boy gösteren ikili, tartışma yaşamışlar. 2015 yılında firmayla 1 buçuk milyon liraya anlaşan Evcen, Enver’in de bu yıl aynı firmayla 1 milyon liraya anlaşma yapmasını kaldıramamış. Evcen, Enver’in sette olduğu zamanlarda ‘Ben ondan daha ünlüyüm’ diyerek ünlü oyuncuya taş atıyormuş. Evcen’in bu tavırlarına ılımlı yaklaşan Enver’in sabrı bir süre sonra taşmış. Sette kavga eden ikili, birbirlerinin yüzünü dahi görmek istemiyorlarmış.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments