izdivaç-programı-sunucusu-1000x650
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Zuhal Topal istedi, Atatürk’e hakaret eden gelin adayı programdan atıldı.

Zuhal Topal’ın Star TV’de sunduğu izdivaç yayınında; sosyal medyada gerek çekildiği fotoğraf gerekse videolu görüntülerinde Mustafa Kemal Atatürk hakkında olumsuz ifadeler kullanan Yağmur Avcı ismindeki gelin adayı yer almıştı. Daha önce, yaşça büyük bir yorumcuya hakaret ettiği için programdan kovulan kadının o paylaşımları büyük yankı uyandırmıştı. Kadına tepki gösteren birçok kişi de Star TV’ye çağrıda bulunarak, gelin adayının bir daha programa çıkarılmamasını istemişti.

Program ekibinden yapılan açıklamaya göre; hem programın sunucusu Zuhal Topal hem de Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner duruma derhal müdahale edip, Avcı’nın programdan pazartesiyi beklemeksizin çıkartılmasını istediler. Bildirildiğine göre, bu talep Topal’dan geldi.

Periscope uygulamasından çekildiği görülen o görüntülerde gelin adayı, Atatürk için ‘O zaman sizin Atanız da, ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir’i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun’ ifadelerini kullanmıştı. Avcı, gelen tepkiler üzerine videoya ilişkin olarak Instagram hesabından açıklama yapmıştı. Daha önce hesabının çalındığını ve Atatürk üzerinden kendisine saldırıda bulunulduğunu iddia eden gelin adayı, ‘Ben vatanıma, milletime, bayrağıma bağlı bir insanım. Evet, ben AKP’liyim, AKP’yi de çok seviyorum ama bu, Atatürk düşmanı olduğum anlamına gelmez. Atatürk olmasaydı, Türkiye Cumhuriyeti olmazdı’ ifadelerini kullanmıştı.

Görünen o ki; bu açıklamaları inandırıcı bulunmayan gelin adayı, izdivaç programından atılmaktan kurtulamadı.

Yağmur Avcı, Hollandalı bir Türk…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments