Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken’den Barış Arduç’a gönderme geldi.

Türkiye, Elçin Sangu ve Barış Arduç’un son filmlerindeki ateşli öpüşme sahnelerini konuşuyor. İkilinin başrolünü paylaştıkları ‘Mutluluk Zamanı’ filminin galasında Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıkmış, o sahneler bitince de gelip yerine oturmuştu. Bu tavır da, doğal olarak magazin basınının ana gündem maddelerinden biri haline gelmişti.

Elçin Sangu ve Yunus Özdiken

Elçin Sangu ve Yunus Özdiken

Olay sonrasında konuyla ilgili olarak magazin muhabirlerine konuşan Özdiken, şu açıklamaları yaptı:

‘Elçin’e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre’de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde. Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun.’

Bu sözler üzerine gözler İsviçre’de doğan Barış Arduç’a çevrildi. Yunus Özdiken’in ‘İsviçre’de büyümedik’ sözleri, Arduç’a gönderme olarak kabul edildi.