• facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

İyi niyet elçisi Barış Arduç gözyaşlarını tutamadı!

Yakışıklı oyuncu Arduç’un Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ adlı dizideki rolüyle büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu biliniyor. Bu diziyle şöhreti parlayan Arduç, işinin dışında birçok yardım kuruluşlarına destek olmak için vaktini harcıyor. Uzun süredir Kansersiz Yaşam Derneği’ne gönüllü olarak destek veren Arduç, geçtiğimiz günlerde derneğin iyi niyet elçisi seçilmişti. Bu anlamlı görevi layığıyla yerine getireceğini belirten Arduç, önceki gün derneğin toplantısına katılarak şunları söyledi:

‘Kanser ciddiye alınması gereken bir hastalık. Kendi başımıza gelmese bile yakınımızda tanık olduğumuz ancak çok fazla bilgi sahibi olmayıp çemberin dışında bıraktığımız bir durum. Ben bu durumla mücadele eden bir kaç minik kardeşimle tanıştım. Çoğu 5-6 yaşında. Ama gerçekten ailelerini bile kendi olgunluğu altında idare eden çocuklar bunlar.’

Gecce.com’un haberine göre tutamadığı gözyaşları sebebiyle sözlerine devam edemeyen Arduç’a günün sonunda dernek için yaptığı çalışmalar nedeni ile bir plaket verildiği öğrenildi.

Anlamlı görevi resmileşti
Arduç, oyunculuk yeteneğinin yanı sıra örnek davranışlarıyla da dikkat çekiyor.

Gecce.com’un haberine göre 18 Mayıs günü, ünlü oyuncu Arduç, 2 yıldır gönülden bağlı olduğu ve her türlü desteği verdiği Kansersiz Yaşam Derneği’nin iyi niyet elçisi seçildi. Bu anlamlı görev Arduç’u gururlandırırken, aktör çok sayıda kanser hastasına da yeni umutlar verdi.

Geçtiğimiz aylarda Arduç’un rol aldığı ‘Kiralık Aşk’ dizi ekibi de Kansersiz Yaşam Derneği tarafından yeniden yapılandırılacak Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi’ne destek vermişti. Geçtiğimiz yıl ise dizinin başrolleri Arduç ve Elçin Sangu başta olmak üzere tüm dizi ekibi kanser hastası çocuklar için kurulmuş olan ‘Sporcu Melekler’ ekibine katılarak sosyal medyadan destek çağrısında bulunmuştu.

Arduç, daha önce Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı için düzenlenen bağış gecesine katılıp ‘Nayino’ adlı şarkıyı söyleyerek destek vermişti.

Lösemili hayranını sevindirmişti
Star TV’de yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ dizisiyle yıldızı parlayan Arduç, yine gönülleri fethetmeyi başardı.

Yakışıklı oyuncunun küçük bir hayranına sarılırken çekilen bir videosunu 30 Nisan günü sosyal medyada yayınlayan fan sayfasının, ‘Kalbi güzel adam Barış Arduç’ notunu düştüğü görüntüler binlerce beğeni ve yorum aldı. Hayranlarını kırmamak için günde yaklaşık iki yüz selfie çektiği söylenilen Arduç’un, lösemi hastası küçük hayranını üzmemesi ve sevgisini sarılarak göstermesi sevenlerinin gönlünü fethetti.

Arduç; Mart sonlarında katıldığı bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında da, önce minik hayranları ile buluşmuştu. Minik hayranları ile çok güzel vakit geçiren yakışıklı oyuncu, ‘Kiralık Aşk dizisinin jenerik müziği eşliğinde minik çocuklar ile birlikte trompet çalmıştı. Arduç ile selfie çekilmek isteyen çocuklar ve gençler resmen izdiham yaratmıştı.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments