Barış Arduç, bitmek bilmeyen evlilik iddialarına bir kere daha açıklık getirdi.

Cem Yılmaz’ın son filmi ‘Arif V 216’nın oyuncuları, senaryo okuma provasında buluştu. Oyuncular ilk kez kendi karakterleriyle sahnedeydi. Toplantıya katılan Barış Arduç, basın mensuplarının da ilgi odağı oldu.

Arduç ‘Okuma provalarını biz de dinleyeceğiz. Güzel olacağına eminim. Cem Yılmaz filmleri hep güzel olur’ dedi.

29 yaşındaki oyuncu, yaz aylarıyla ilgili planlarının sorulmasına üzerine ‘Bende hiçbir değişiklik yok. O yüzden sohbet edemiyoruz ya derdim o. Hep aynı şeyleri anlatıyorum o yüzden’ diye konuştu.

Yaz için bir film hazırlığı olduğunu söyleyen Barış Arduç ‘Yeni bir şey var mı onu düşünüyorum. Vallahi yok. Hep aynı’ dedi.

Arduç, sevgilisi Gupse Özay’la bu yaz evlenip evlenmeyeceği yönündeki iddialara bir kez daha aynı yanıtı verdi. Arduç ‘Bu haberlere cevap verdim. Hayır. Olacağı zaman söylerim’ dedi.

Gupse Özay da yalanlamıştı
Gupse Özay ile Barış Arduç’un bu yaz evleneceği konuşuluyordu. Ünlü çiftin Ramazan Bayramı’nın ardından nikah masasına oturacağı haberleri gazetelerde yayınlamıştı.

Barış Arduç ile Gupse Özay 17 Mayıs akşamı bir mekan çıkışında görüntülendi. Muhabirler Barış Arduç’a bu iddiaları sordu. Yakışıklı oyuncu ‘Yanımda yeğenim var’ diyerek konuşmak istemedi. Bu kez mikrofonlar Gupse Özay’a çevrildi. Özay ise ‘Evet öyle haberler çıktı. Biz onlara ‘temenni’ diyelim. Şu an öyle bir şey yok’ dedi.

Evlilik kararı aldıkları öne sürülmüştü
Barış Arduç’un, 2014 Kasım’ından bu yana aşk yaşadığı Gupse Özay ile evlilik kararı aldığı iddia edildi.

2016 Eylül’ünde Özay’ı ailesiyle tanıştırarak evlilik yolunda önemli bir adım atan yakışıklı oyuncu, Mart başında ise İzmir’e giderek Özay’ın ailesiyle bir araya gelmişti. Ünlü çift, şimdi de işi bir adım daha ileri götürmeye karar verdi.

Özay ve Arduç’un yakın çevresine göre; ikili bu yaz sonunda nikah masasına oturma kararı aldı. Henüz tarihi netleştirmeyen ünlü çift, bu güzel haberi ise ilk olarak Özay’ın İzmir’de yaşayan ailesine verdi.

Takvim gazetesinin Mayıs başlarındaki haberine göre; sempatik oyuncunun ailesinden onay alan Barış Arduç, nikah töreninin nerede olacağıyla ilgili kararı ise Gupse Özay’a bıraktı. Çiftin yakın dostlarına göre, düğün mekanıyla ilgili 3 farklı adres düşünülüyor. Bunlardan ilki İstanbul, diğeri Gupse Özay’ın ailesinin yaşadığı İzmir’in gözde tatil beldesi Çeşme ve son ihtimal ise Barış Arduç’un aile fertlerinin bulunduğu Sapanca… Şimdilik mekan ve yer konusunda kararsız olan Gupse Özay ile Barış Arduç’un evlilik haberini bu konularda kesin kararlarını verdikten sonra herkese açıklayacakları öğrenildi.

Uzun süredir birlikte olan Gupse Özay ile Barış Arduç, yakışıklı oyuncunun fanatik bazı hayranları yüzünden oturdukları evi değiştirmek zorunda kalmıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments