Barış Arduç’un yeni imajı sosyal medyayı salladı.

Yakışıklı oyuncu Arduç, geçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ adlı dizinin başrolünde yer almaya başlamıştı. Bu dizideki yakışıklılığı ve oyunculuğuyla büyük bir hayran kitlesi elde eden Arduç, bir süre sonra sosyal medyada da fenomen olmuştu. Her paylaştığı fotoğrafla sosyal medyada olay yaratan Arduç, daha önce üstsüz ve kaslı fotoğraflarını paylaşıp sosyal medyayı sallamıştı. Arduç, bu fotoğrafları bilerek paylaştığını, bu şekilde hayranlarına örnek olacağını, onların sağlıklı beslenerek spor yapmalarını sağlayacağını açıklamıştı.

Arduç, önceki gün de yine Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafıyla sosyal medyayı sallamayı başardı. Üstelik yakışıklı oyuncunun bu kez üstünde t-shirt’ü de vardı. Ancak bu kez de imajını değiştiren ünlü oyuncu, uzun süre sonra paylaştığı sakallı fotoğrafıyla takipçilerinden 7 saat içerisinde 200 binden fazla beğeni ve 10 bine yakın yorum aldı. Arduç’un bu paylaşımına gelen yorumlar arasında şunlar yer alıyordu:

‘Boyuna da posuna da bir maşallah’
‘Barış baban nereli? Nereden bu kaşın gözün temeli?’
‘Yakışıklımız…’
‘Çok tatlı olmuş’
‘Sakal bile bu kadar mı yakışır bir insana…’
‘Of bizde kalp var ya’

İşte o kare…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Hakkında merak edilenleri açıkladı
Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ adlı dizinin başrolünde yer alan Arduç, Haziran ayında Vogue Dergisi’ne verdiği röportajda; dizideki ‘Ömer’ karakteriyle benzer yönlerini anlattı. Yakışıklı oyuncu, ‘Barış Arduç’un içerisinde ne kadar Ömer karakteri var?’ sorusuna şöyle yanıt verdi:

‘Kısmen aslında benzediğimiz noktalar var. Ömer biraz asosyal bir karakter. Ben tam olarak asosyal olmasam da müthiş sosyal bir karakter de değilimdir. İlk tanışmalarda konuşan taraftan çok, dinleyen ve izleyen taraf olmayı tercih ederim.’

Ünlü oyuncu, ‘Kiralık Aşk dizisinde unutamadığın bir anın var mı?’ sorusunu ise şöyle yanıtladı:

‘Bir sürü anı var çünkü Kiralık Aşk dizisi çok kıymetli benim için, her anı çok önemli. Fakat ben gülmeyi çok seven bir adamım. Elçin ile bir sahnemizde tam 18 tekrar almıştık. O anları seviyorum ve unutamıyorum.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments