Belçim Bilgin oynadığı yabancı sinema filmiyle ilgili sorulara kaçamak yanıtlar verdi.

Sözcü gazetesinin haberine göre, İstanbul Akmerkez’de bir arkadaşının doğum günü için hediye bakan ve ayakkabı denerken görüntülenen Belçim Bilgin Erdoğan, karşısında gazetecileri görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Bilgin, ‘Arkadaşlar anlatacak çok bir şey yok, proje yok. Dolayısıyla böyle durumlarda ben kamera önünde durup boş boş konuşmak yerine hep kaçmak eğilimde oluyorum’ dedi.

2017 yılında oynadığı yabancı sinema filminin vizyona gireceğini belirten Bilgin, ‘Bu hafta görüşmeler var ama bildiğim kadarıyla Şubat ayında vizyona girecek’ dedi.

Film hakkında çok bilgi vermek istemeyen güzel oyuncu, ‘Orada yaptığımız anlaşmamız gereğince yapımcı ne zaman izin verirse o zaman filmle ilgili açıklama yapabiliyoruz, bu nedenle çok bilgi veremeyeceğim’ açıklamasında bulundu. Filmdeki rolü sorulan sanatçı, ‘Rolüm gizli kalsın şu an. Heyecanlıyım. Daha önce hiç oynamadığım bir karakter’ dedi.

Bilgin, çekimleri Fas’ta gerçekleştirilen ‘Backstabbing for Beginners’ adlı filmde; Ben Kingsley, Jacqueline Bisset ve Theo James gibi dünya starlarıyla kamera karşısına geçti. Theo James filmde, Birleşmiş Milletler’in Petrol Karşılığı Gıda Program Koordinatörlüğü’ne atanan Michael adlı idealist bir genci canlandırıyor. Savaş sonrası görev gereği kendini Irak’ta bulan Michael, Ben Kingsley’in oynadığı Pasha’ya güvenebileceğini düşünüyor ama işler planladığı gibi gitmiyor. İşte o günlerde yolu Belçim Bilgin’in canlandırdığı Kürt kızıyla kesişiyor. Ve gerilimli bir ortamda sürpriz bir aşk hikâyesi doğuyor.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments