Ben Affleck ailesiyle birlikte yaşadığı evden taşındı.

44 yaşındaki aktör, boşanma kararı almasına rağmen, eşi Jennifer Garner ve çocukları Violet, (11) Seraphina (8) ve Samuel (5) ile aynı evde yaşıyordu. İki yıllık bir ayrılık sürecinin ardından geçen ay resmen boşanma başvurusunda bulunan çiftten Ben Affleck, sonunda başka bir yere taşındı.

People dergisine konuşan bir kaynak, gelişmeyi şu sözlerle aktardı:

‘Ortak evleri, artık Jen’in ve çocukların… Evde, şimdiden sonra Ben’in hiçbir eşyası olmayacak. Çocuklar gayet iyi durumda… Onlar da babalarının yeni evini bir kez ziyaret ettiler.’

Daha önce yapılan bir açıklamada; aktörün, taşınma işlemini yavaş yavaş ve dikkat çekmeden gerçekleştirdiği bildirilmişti. Bunun sebebininse; ayrılığın stresini, çocuklara yaşatmamak olduğu iddia edilmişti.

Nisan ayında başvurdular
Ben Affleck ve Jennifer Garner ikilisi, resmi olarak boşanma başvurusunu yaptı.

Haziran 2015’te boşanacaklarını duyuran eski eşler, boşanma ve üç çocuklarının (Violet, 11, Seraphina, 8, Samuel, 5) velayeti ile ilgili resmi evrakları, Nisan ortalarında birlikte teslim ettiler.

TMZ, ikilinin evlilik öncesi mal paylaşımı anlaşması yapmadığını, bu yüzden mal varlıklarını eşit olarak paylaşma kararı aldıklarını bildirdi. Mal paylaşımı konusunda bir hakem karar verecek ve süreç, altı ay içinde sonuçlanacak.

Çocuklarına çok düşkün olan Ben ve Jennifer, ayrılık kararı aldıklarından beri çocukları için sık sık bir araya geldiler ve dostça iletişim kurdular. Bu yakın temas, sık sık magazin basınının aklını karıştırdı. Bu yüzden; birisi Temmuz 2016’da, diğeri Mart 2017’de olmak üzere iki kez, eski eşlerin boşanmaktan vazgeçtikleri yönünde haberler yapıldı. Ancak 13 Nisan günü iki isim boşanmak için resmen başvurunca, bu spekülasyonlar sona ermiş oldu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments