Bengü, Harbiye’de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Ünlü şarkıcı Bengü, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Birçok hit şarkısının yanında ‘Sığamıyorum’ adlı son single çalışmasını da seslendiren ünlü popçu, enerjisiyle ve sahne performansıyla izleyicileri büyüledi.

Gecce.com’un haberine göre konseri boyunca 3 kez kostüm değiştiren ünlü şarkıcıya sahnede 12 dansçı eşlik etti. Bu konseri için çok özenen ünlü popçu, ilk defa bir konserinde dans etti. İki haftadır salsa dersleri aldığı öğrenilen ünlü şarkıcıya dansçıların yanı sıra 7 kişilik akrobat ekibi de eşlik etti. Yaklaşık 1,5 aydır konseri için prova yapan güzel şarkıcı, tam 30 şarkı seslendirdi. Son şarkısı ‘Sığamıyorum’u seslendirdikten sonra büyük alkış alan Bengü, ‘Harbiye sahnesine şu an sığamıyorum. Hayatımın konseri oldu’ diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Bengü, konserinde bir önceki gün yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimizi anmayı da ihmal etmedi. Şehitlerimiz için alkış isteyen ünlü şarkıcının bu çağrısına Harbiye’deki 5 bin kişi de cevap verdi. Bu protestonun ardından ise hep birlikte 10. Yıl Marşı söylendi.

Uzaylılara inanıyor!
Ünlü popçu Bengü, 18 Mayıs günü Karnaval Radyo’nun konuğu oldu. Güzel şarkıcı, ‘Diz altı pileli etek asla giymem. Boyumu keser çünkü’ şeklinde sözleriyle sahne kostümlerini seçerken nelere dikkat ettiğinden bahsetti. Bengü, sohbetin ilerleyen dakikalarında ise özel hayatına girerek şunları söyledi:

‘Uzaylılara inanıyorum. Küçükken yazlıkta halam ve babamla otururken tepenin arkasına kocaman bir ışığın düştüğünü gördük. Ben onun hala uzaylı olduğuna inanıyorum. Dünyadan başka yerlerde de hayat olduğunu düşünüyorum’

Sevilen şarkıcının bu sözleri, hayranlarını oldukça şaşırttı. Bengü’nün bu sözleri akıllara ünlü şarkıcı Gülşen’i getirdi. Ünlü popçu Gülşen de daha önce uzaylı gemisi gördüğünü hatta bu konunun tartışmaya kapalı olduğu ve bu anının kendisinde büyük önemi olduğunu söylemişti.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments