Kenan Doğulu eşinin sözlerine açıklık getirdi.

Ünlü popçu Doğulu ve eşi Beren Saat, geçtiğimiz gün Bodrum’daki bir arkadaşlarının evine misafirliğe giderken görüntülenmişlerdi. Bir süredir Amerika’da bulunan Saat ile ilgili tüp bebek tedavisi gördüğü ve şuanda 2 aylık hamile olduğu yönünde iddialar çıkmıştı. Ünlü çifti Bodrum’da yakalayan gazeteciler de güzel oyuncu Saat’e, bu iddialar doğrultusunda ‘Hamilelik nasıl gidiyor?’ diye sormuşlardı. Saat de bu soruya ‘Süper gidiyor’ şeklinde yanıt vermişti.

Gecce.com’un haberine göre önceki akşam Akatlar’daki bir restorandan tek başına çıkarken görüntülenen Doğulu, eşinin ‘Süper’ cevabının yanlış anlaşıldığını belirterek şunları söyledi:

‘O gün orada bir yanlış anlaşılma olmuş. Beren, hâl hatır sorulduğunu düşünerek ‘Süper gidiyor’ demiş. Hamilelik haberleri kesinlikle doğru değil. Daha önce çıkan tüp bebek haberleri de yalan.’

İddialara görüntülü olarak yanıt verdi
Güzel oyuncu Saat ile ünlü şarkıcı Kenan Doğulu 2014 yılında Los Angeles’ta rüya gibi bir nikah töreniyle dünya evine girmişlerdi. Ardından ünlü çift ile ilgili birçok iddia çıkmıştı.

Söylenenlere göre Saat, anne olmayı çok istiyor ancak hamile kalamıyordu. Bu yüzden de Amerika’da tedavi gördüğü iddia edilen Saat ile ilgili tedaviye cevap verdiği ve hamile kaldığı söylenmişti. Bu haber sonrasında sevinçten havalara uçtuğu söylenen Saat, sonrasında bu haberlerin dedikodudan ibaret olduğunu ve bu haberleri yapanları mahkemeye vereceğini açıklamıştı.

Gecce.com’un haberine göre 22 Ağustos günü Amerika’dan dönen Saat, eşi Doğulu ile el ele Bodrum Havalimanında görüntülendi. Çıkan dedikodulara inat göbeği açık bir kıyafet giyen güzel oyuncu, böylece hamilelik iddialarına görüntülü olarak yanıt vermiş oldu.

İşte o kare…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments