Beren Saat eski dizi ekibiyle bir araya geldi.

Güzel oyuncu Saat, son olarak ‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’ dizisinde rol almıştı. Bu dizideki rolünü Nurgül Yeşilçay’a kaptıran güzel oyuncu, bir süredir herhangi bir dizi projesinde yer almıyor. Saat’in dizide rol aldığı sırada dizinin ekibinde Mete Horozoğlu, Kadir Doğulu, Esra Dermancıoğlu, Gülcan Arslan, Aslıhan Gürbüz, Boran Kuzum gibi birbirinden değerli isimler yer alıyordu. Saat ile birlikte bu isimler de diziden ayrılmıştı. Dizinin yeni sezonundaki kadrosu tamamen yenilendi. Diziden ayrılalı uzun zaman olsa da ‘Eski Kösemciler’ önceki akşam bir araya geldiler.

Gecce.com’un haberine göre gece hayatıyla pek gündeme gelmeyen Saat, önceki akşam Etiler Da Mario restoranda eski dizi ekibiyle buluştu. Dizi ekibi, dizideki rolleri bitmesine rağmen set arkasında başlayan dostluklarını devam ettiriyorlar. Mekan çıkışında 2 bin 650 TL’lik kürklü terlikleriyle dikkat çeken Saat, gazetecilere ‘Güzel bir akşam geçirdik’ şeklinde açıklama yapmakla yetindi.

İşte o buluşmadan bir kare…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Beren Saat’in oyunculuğu beğenilmedi
Güzel oyuncu Saat’in Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’ adlı dizide Kösem Sultan karakterini canlandırdığı ardından da rolünü Nurgül Yeşilçay’a kaptırdığı biliniyor. Diziye dahil olmadan önce titiz bir şekilde tarihi araştırma yaptığı söylenen Saat’in oyunculuğu, eleştiri konusu oldu.

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, 10 Haziran günü Lifetime TV’de yayınlanan ‘Hayat Başlasın’ adlı programa konuk oldu. Bu açıklamadan bir gün önce sezon finali yapan ‘Muhteşem Yüzyıl-Kösem’ dizisinden konu açılınca İdiz, ünlü oyuncu Saat’i şu sözlerle eleştirdi:

‘Bangır bangır reklamı yapılan işler tutmuyor. Beren Saat, Kösem Sultan’a dair hiç araştırma yapmamış. Günümüzde yaşıyor gibi oynuyor. Biraz daha çalışması lazım.’


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments