Bergüzar Korel ikinci kez çocuk sahibi olmak istiyor.

Engin Akyürek ile başrolde olduğu ‘İki Hayat Bir Aşk’ filmiyle beyazperdede boy gösteren Bergüzar Korel, Sabah gazetesine konuştu. Güzel oyuncu ‘Sosyal medyayla mesafeniz devam ediyor mu?’ sorusuna ‘Benim sosyal medya kullanmam az ama öz oluyor. Böyle kullanınca etkisi daha büyük oluyor, onu görüyorum. Bu artık bir küskünlük değil, tercih oldu. Her şeyi paylaşma isteği duymuyorum. Diğer türlü anları kaçırıyoruz’ diyerek yanıt verdi.

’90’larda çocuk olduğum için o dönemin her şeyini özlüyorum’ diyen Bergüzar Korel, ‘O zamanlar daha kaliteli zaman geçirdiğimi düşünüyorum. Küçüktüm, dışarı çıkıp sokakta oynuyordum. 36 yaşındayım ama o özlem dinmiyor’ ifadelerini kullandı.

Güzel aktris oğlu Ali hakkında ise ‘O, birlikte vakit geçirelim, herkes bize gelsin yatıya gelsin, hep birlikte oturup ‘Hababam Sınıfı’ izleyelim, ‘Neşeli Günler’ izleyelim diyen bir çocuk’ diye konuştu. Bergüzar Korel, ‘Yeniden anne olmak isterim. İnşallah. Ali’nin bir kardeşi olsa güzel olur. Anneliği seviyorum’ diyerek de bir kere daha çocuk sahibi olmak istediğini vurguladı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments