Bergüzar Korel sevenlerini korkuttu.

Güzel oyuncu Korel, önceki gün göğüs kanseri şüphesiyle bir onkoloji hastanesinde test yaptırdı. Marmaris tatiline çıkmadan önce apar topar böyle bir test yaptıran Korel, hayranlarını çok korkuttu. Ancak Habertürk Gazetesi’nin haberine göre güzel oyuncunun göğsünde iyi huylu kistler olduğu ve kanser şüphesi bulunmadığı tespit edilmiş. Test sonuçlarını öğrenince rahat bir nefes alan ünlü oyuncunun ailesiyle birlikte tatile çıktığı öğrenildi.

Pantene markasının şampuan reklamlarında rol alan Korel, daha önce Pantene, Migros ve Meme Sağlığı Derneği’nin destek verdikleri projenin sözcüsü olmuştu. Ünlü oyuncu, meme kanserini yenmiş kadınların fotoğraflarından oluşan bir sergiyi açmıştı. Korel, bu sergiyle ilgili şunları söylemişti:

‘Uzun zamandır portre çekiyorum. Buradakiler güçlü kadınlar. Çok şey öğrendim onlardan…’

Korel’in kanser hastalarına destek veren Pembe İzler Derneği’nin düzenlediği birçok etkinlikte de yer aldığı biliniyor.

Çocuklara yardım gecesinde ağladı
Oyuncu Alper Türedi tarafından başlatılan ve kanser tedavisi gören çocukların dileklerini yerine getiren ‘Bir Dileğim Var’ kampanyası için 20 Nisan akşamı düzenlenen gecede, Bergüzar Korel’in duygusal anları kameralara yansıdı.

‘Bir Dileğim Var’ ekibi, çocuklar yararına bir konser düzenledi. Zara, Atalay Demirci ve Volkan Konak gibi isimlerin sahne aldığı gecede duygu dolu anlar yaşandı.

Geceye katılanlar arasında henüz albüm çıkaran Bergüzar Korel de vardı. Yapılan yardımlarla mutlu olan minikler Korel’e duygusal anlar yaşattı. TV8’de yayınlanan magazin 8’de ekrana gelen görüntülerde ünlü oyuncunun, kendini tutamayıp hıçkıra hıçkıra ağladığı görüldü.

İşte o anın görüntüsü…

Bergüzar Korel hıçkıra kıçkıra ağladı.

Her dönem sosyal sorumluluk projelerine destek vermesiyle tanınan Korel, geçtiğimiz günlerde geliri engelli çocuklara bırakılmak üzere ‘Aykut Gürel Presents: Bergüzar Korel’ adlı bir caz albümü çıkarmış ve 12 Sezen Aksu şarkısını seslendirmişti.

Korel dahil pek çok ünlü ‘Bir Dileğim Var’ inisiyatifinin tanıtım videosunda yer almıştı.