lemonade-fragmanı-merak-yarattı-1920 × 1080
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Los Angeles’ta düzenlenen BET Ödülleri 2016’ya dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce damga vurdu.

Anthony Anderson ve Tracee Ellis Ross’un sunuculuğunu üstlendiği gecede, parıltılı bir mayo kostümle sahneye çıkan 34 yaşındaki şarkıcı; Kendrick Lamar’ın da katılmasıyla yüksek enerjili bir performans sergiledi.
Beyonce gecede; ‘Yılın Videosu’, ‘En İyi Kadın R&B/Pop Şarkıcısı’, ‘Coca-Cola Sevenlerin Seçimi’ ve ‘Genel Merkez Ödülü’nü aldı. Ancak ödül dağıtımı sırasında sahneye çıkamayan Beyonce’un ödüllerini annesi Tina Knowles aldı. 62 yaşındaki Knowles sahnede yaptığı açıklamada, kızının Londra’da bir konser için yola çıkmak zorunda olduğunu söyledi.

Gecede Bryson Tiller ‘En İyi R&B/Pop Erkek Şarkıcı’ ödülünü alırken, ‘En İyi Grup’ Drake & Future seçildi. ‘En İyi İşbirliği’ ödülü Rihanna ve Drake’in ‘Work’ çalışmasına gitti. Drake aynı zamanda ‘En İyi Erkek Hip Hop Şarkıcısı’ oldu. ‘En İyi Kadın Hip Hop Şarkıcısı’ ödülü ise Nicki Minaj’a verildi.

‘En İyi Genç Sanatçı’ yine Bryson Tiller seçilirken, Taraji P. Henson ‘En İyi Kadın Oyuncu’, Michael B. Jordan ‘En İyi Erkek Oyuncu’, Straight Outta Compton ‘En İyi Film’ oldu. ‘Yılın En İyi Kadın Sporcusu’ ödülü Serena Williams’a verilirken, ‘Yılın En İyi Erkek Sporcusu’ ödülü ise Stephen Curry’nin oldu.

BET Ödülleri, 2001 yılından bu yana ‘Black Entertainment Television’ tarafından Afro-Amerikalıların ve diğer azınlıkların eğlence alanlarındaki başarılarını kutlamak amacıyla veriliyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments