Efsane dizi ‘Beverly Hills, 90210’un remake’i onay aldı.

Fox, 1990-2000 yılları arasında 10 sezon boyunca yayınladığı ‘Beverly Hills, 90210’ adlı efsane TV dizisini geri döndürüyor. Fox, orijinal kadrodan pek çok ismin ilerlemiş yaşlardaki halleriyle geri döneceği diziyi yaz aylarında yayınlayacak. Adının sadece ‘90210’ olması beklenen 6 bölümlük dizide, original kadroda yer alan Luke Perry ile Shannen Doherty ise rol almayacak.

Aralık ayında basına yansıyan haberlerde; dizinin, Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green ve Gabrielle Carteris’ten oluşan kadrosunun yeniden çevrimde de rol alacağı bildirilmişti. Gelen bilgilere göre, hepsi artık 40’larını çoktan geçmiş olan bu kadro, yetişkin halleriyle ve çoluğa çocuğa karışmış olarak beyaz camda görünecekler. Doğal olarak onların çocukları, dizi senaryosunda biraz daha ön planda olacak.

Yeniden çevrimin senarist ve yapımcılığını, efsane dizinin başrol oyuncularından Tori Spelling ile birlikte ‘So Notorious’ dizisinde çalışan Mike Chessler ve Chris Alberghini üstlenecek.

1990 ile 2000 yılları arasında yayınlanan Amerikan gençlik dizisi ‘Beverly Hills, 90210’, tüm dünyada büyük ilgi görmüştü. Dizinin başrol oyuncuları giyim şekilleri ve saç modelleriyle genç seyircilerini etkilemişti. Bakalım, yeniden çevrim de aynı başarıyı yakalayacak mı?