Beyazıt Öztürk, hakkında en çok merak edilen o soruyu yanıtladı.

Yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Beyaz Show’ adlı talkshow programını sunan Öztürk, programın formatını değiştirmişti. Yeni formata göre Öztürk, Avrupa turnesine çıkarak programı izleyicinin ayağına taşıyacaktı.

Önceki gün ilk programını Düsseldorf kentinde yapan Öztürk’ün konukları ise Demet Akalın, Hakan Altun, Ayla Çelik, Tolgahan Sayışman’dı. 3500 seyircinin bulunduğu salonda Öztürk, konuğu Çelik ile aralarında çıkan aşk dedikodularıyla ilgili ‘Ben evleneceğimi gazetelerden öğrendim, dedim bu düğüne gideyim artık’ şeklinde konuştu. Ardından seyircilerden gelen ‘Evlenmeyecek misin?’ sorusuna ise Öztürk, ‘Her güne evlenecekmişim gibi başlıyorum, ama olmuyor’ diyerek espriyle yanıt verdi. Ünlü sunucu, neden evlenemediğini ise şu sözlerle açıkladı:

‘Annem zaten önce benim için birisini çok beğeniyor, sonra çok geçmeden dönüyor. Beğendiği kız, işi gereği yanından ayrıldın mı, ne iş yapıyor diye soruyor, ben de anlatınca bu işi yapanla zor deyip vazgeçiyor. Böylece ben de evlenemiyorum.’

‘Bağdat’ şarkısıyla ünlenen Ayla Çelik ile düet yapan Öztürk, anında sosyal medyada olay olmuştu. İkilinin bu muhteşem düet şarkıya çektikleri klip, tıklanma rekorları kırmıştı.

İşte ikilinin birlikte seslendirdiği ‘Bağdat’ düeti…


Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments