Chris-Martin-in-eski-karısı-1024 × 768
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
Gwyneth Paltrow boşanan kişilere yol gösterecek bir kişisel gelişim kitabı yazıyor.

Çocukları Apple ve Moses’un babası Chris Martin’den iki yıl önce boşanan güzel oyuncu, bu süreçte öğrendiği deneyimleri başkalarıyla paylaşma kararı aldı. Grazia dergisine konuşan bir kaynak, konu hakkında şunları söyledi:

‘Gwyneth yakın arkadaşlarına, kendi kendine yardım etmeyi becerememiş olsaydı; geçen yılı sağlıklı bir biçimde atlatamamış olacağını anlattı. İşte o dönemde öğrendiklerini bir kişisel gelişim kitabıyla başkalarına da aktarmak istiyor. Kitapta, hayatının en zor dönemindeki kişisel yolculuğunun detaylarını anlatacak. Bunun yanı sıra; reçetelere, tamamlayıcı rehberlere ve meditasyon tekniklerine de yer verecek. Amacı, boşanma sürecine giren insanların yaşadıkları zorlukları hasarsız biçimde atlatmalarına ve kendilerini önemsemeyi öğrenmelerine yardımcı olmak.’

Tam 11 yıl evli kaldıktan sonra yollarını ayıran ünlü çift, hayatlarını adeta ‘iki kardeş gibi’ sürdürüyor. Bir röportajında Gwyneth, 2014 yılında boşanma kararı aldığı ve geçen yıl da resmi olarak yollarını ayırdığı eski eşi müzisyen Chris Martin’in ‘erkek kardeşi gibi’ olduğunu söylemişti.
Çocukları için sık sık bir araya gelen ikili, birbirlerinin sevgilileriyle tanışma olgunluğunu da gösteriyor.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments