Geçtiğimiz günlerde eski eşi Jennifer Aniston’ın doğum gününe gitmesiyle gündeme gelen Brad Pitt’in, güzel yıldızla üç yıldır görüştüğü öne sürüldü.

15 yıl önce boşanan ikilinden Jennifer Aniston’ın, 2016 yılında annesini kaybetmesinin ardından eski eşlerin yeniden görüşmeye başladıkları kaydedildi. İki isme yakın bir kaynak, Us Weekly’e yaptığı açıklamada, ‘Vefat haberinin ardından Brad, Jennifer’ı arayarak ona destek oldu’ ifadelerini kullandı.

Bu olaydan dört ay sonra eşi Angelina Jolie ile yollarını ayırma kararı alan ünlü aktörün, boşanma sürecinde de eski eşine mesajlar atıp onu aramaya devam ettiği belirtildi. Ünlü oyuncuların geçmişi kurcalamadıkları, uzun bir süre önce Brad Pitt’in eski eşinden özür dilediği ve güzel yıldızın da onu affettiği de iddialar arasında yer aldı.

55 yaşındaki yakışıklı aktörün bir süredir Charlize Theron ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. Ancak sonrasında gelen açıklamalar, iki ünlü ismin sadece arkadaş olduğunu ortaya koymuştu.

Doğum günü partisi iddiaları tetikledi

Brad Pitt, Jennifer Aniston’ın doğum günü partisine katılınca barışma dedikoduları ayyuka çıktı.

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, 50. yaş gününü (10 Şubat) Los Angeles kentindeki Sunset Tower Hotel’de gerçekleşen özel bir parti ile kutladı. Sıradan bir doğum günü partisi gibi görünen gece, eski eşi Brad Pitt’in gizli saklı binaya girişi ile bir anda değişti!

55 yaşındaki Oscarlı oyuncu Brad Pitt, kutlamanın yapıldığı otelin dışına büyük siyah bir araba ile geldi. Yüzünü saklamak için büyük bir şapka takan aktör, paparazzilerin bağırışları arasında koruması ile birlikte mekana giriş yaptı.

Jennifer Aniston’ın eski sevgili sürprizleri Brad Pitt ile sınırlı kalmadı, bir diğer eski aşkı John Mayer da doğum günü partisinde boy gösterdi. Üstelik John Mayer’ın eski sevgilisi Katy Perry ve şu anki erkek arkadaşı Orlando Bloom da Jennifer Aniston’a mutlu yıllar dilemek için partide bulunuyordu! Geceyi daha da ilginç kılan, Brad Pitt’in eski nişanlısı Gwyneth Paltrow’un da partide olmasıydı. Partiye katılan ünlü konuklar arasında Reese Witherspoon, Ellen DeGeneres, Kate Hudson, Robert Downey Jr. gibi isimler bulunuyordu.

Partiye Brad Pitt’in katılmasıyla ‘Yeniden mi bir aradalar?’ sorusu bir kere daha alevlendi. Brad Pitt’in Angelina Jolie ile boşanmasının ardından eski eşi Jennifer Aniston ile tekrar görüşmeye başladığı iddia edilmiş fakat bu durum, hiçbir kaynak tarafından doğrulanmamıştı.

1998 yılında tanışan iki isim Temmuz 2000’de evlenmişti. 2004 yılında Angelina Jolie ile film setinde tanışan Brad Pitt, Ekim 2005’te Jennifer Aniston’dan boşanmıştı.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments