Brad Pitt ve Charlize Theron’un sadece arkadaş oldukları açıklandı!

Önceki gün ikilinin aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Ancak iki ismin de henüz ciddi bir ilişkiye hazır olmadığı ve halen arkadaş oldukları bildirildi.

ABD basınına konuşan bir kaynak, iki ünlü oyuncunun yıllardır arkadaş olduklarını ve son zamanlarda, sadece daha sık görüştüklerini iddia etti. Söz konusu kaynağa göre; her ikisi de şu aralar özel bir ilişki yaşamayı düşünmüyor.

Geçtiğimiz gün, Hollywood’un en yakışıklı aktörlerinden birisi olan ve bugüne kadar hep güzel meslektaşları ile ilişki yaşayan Brad Pitt’le ilgili bomba bir iddia ortaya atılmıştı. Son olarak Angeline Jolie ile birlikte olan ancak sancılı bir sürecin ardından evliliğini sonlandıran ünlü aktörün güzeller güzeli oyuncu Charlize Theron ile birlikte olduğu öne sürülmüştü. İki isimi, güzel yıldızın eski sevgilisi Sean Penn’in tanıştırdığı iddia edilmişti.

İngiliz The Sun gazetesi, 43 yaşındaki Charlize Theron ile 55 yaşındaki Brad Pitt’in, 12 Ocak’ta Hollywood’daki Cheteau Marmont’ta ‘Roma’ filminin gösterimine katıldığını ve bir hayli samimi görüntü verdiğini öne sürmüştü.

Angelina Jolie ve Jennifer Aniston ile yaşadığı evlilikler hüsranla biten Brad Pitt; son röportajlarından birinde, sinema dünyasının dışından biriyle beraberlik yaşamak istediğini söylemişti.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments