Brad Pitt yıllar sonra ilk kez Angelina Jolie olmadan bir ödül törenine katıldı.

Ünlü aktör, Beverly Hills’teki Beverly Hilton Otelinde düzenlenen 74. Altın Küre Ödülleri töreninde tek başınaydı. Pitt böylece, yıllar sonra ilk kez bir ödül törenine; 2005 yılında birlikte olmaya başladığı, 2014 yılında da resmen nikahlandığı eski eşi Angelina Jolie’siz katılmış oldu.

Ünlü aktör, sahibi olduğu Plan B yapım şirketinin ‘Moonlight’ adlı filmini sunmak üzere sahnede çıktığında seyircilerden güçlü alkış aldı. Oldukça zayıflamış görünen 53 yaşındaki oyuncu, Barry Jenkins’in yönettiği film hakkında şunları söyledi:

‘Bu film; ruhlarını çırılçıplak soyan ve hatalar, yanlış tercihler ve günahlar dahilindeki insaniyeti açıklayan bir avuç oyuncunun cesaretinin ürünüdür. Barry Jenkins tarafından ortaya konulan düşünce şudur: Hepimiz, değişimin ve affediciliğin eşiğinde duruyoruz aslında… O eşik ki, kendimizi sadece tereddütsüz bir kabul ve sevgiyle ödüllendiriyoruz.’

Pitt ve Jolie’nin boşanma kararı, Eylül ayında kamuoyuna duyurulmuştu. Bu gelişmenin ardından Pitt, ilk kez ‘Allied’ filminin Los Angeles’taki gala gecesinde ortaya çıkmıştı. 12 Kasım’daki galada, Pitt’in hem filmdeki rol arkadaşı hem de Jolie’yi aldattığı kişi olduğu iddia edilen Marion Cotillard da vardı.Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments