Brad Pitt’le yasak aşk yaşadığı iddia edilen Marion Cotillard, ikinci kez anne oldu.

Fransız aktris, şarkıcı ve söz yazarı Marion Cotillard ve hayat arkadaşı Sezar ödüllü Fransız aktör ve yönetmen Guillaume Canet, sekiz aydan fazladır ikinci çocuklarını bekliyorlardı. Artık doğuma sayılı günler kaldı derken, People adlı magazin dergisi, doğumun gerçekleştiği iddiasında bulundu.

2017 yılından bu yana birlikte olan ikilinin, 2011 yılında Marcel Canet adında bir oğulları olmuştu. Genel olarak magazin dünyasından uzak kalmaya çalışan ikili, bu yüzden, mutluluklarına bir yenisini daha ekleyerek ikinci kez ebeveyn olma haberini de sır gibi saklıyorlardı.

2016 yılının Eylül ayı içerisinde hamile olduğu haberini magazin dünyası ve hayranları ile paylaşan Marion’dan ve eşinden ise, henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Marion’un ismi, Brad Pitt ile ‘Allied’ adlı filmde başrolü paylaşması ve ünlü aktörle yasak aşk yaşadığı iddialarının ayyuka çıkmasıyla gündeme gelmişti. Magazin basını, güzel oyuncunun beklediği ikinci çocuğun Pitt’ten olduğunu, bunun da Angelina Jolie’nin ünlü aktörden boşanma kararı almasına yol açtığını öne sürmüştü. İki taraf da bu iddiaları yalanlasa da, şüpheler olduğu yerde kalmıştı!

Marion Cotillard’a göre Brad Pitt iyi bir adam…
‘Allied’ adlı filmde 52 yaşındaki aktörle kamera karşısına geçen Marion, Kasım 2016’da ‘Entertainment Tonight’a verdiği röportajda, Pitt’in çok iyi biri olduğunu söyledi:

‘Brad çok iyi bir adam… Ve tabii ki olağanüstü bir aktör. Öyle iyi biri ki, onunla anlaşmak hiç zor değil.’

Marion ayrıca, ünlü aktörle çalışmanın neden zaman zaman sinir bozucu olabildiğini de şöyle açıkladı:

‘Ben çalışırken hep gerginim. Sürekli rolümü kötü oynayıp oynamadığımı ve herkesin ne düşündüğünü merak edip kafaya takarım. İşine saygı duyduğum Brad’in bakışını daha da fazla takıyorum.’

Marion’un Brad hakkındaki bu olumlu sözleri, ünlü aktörün oğlu Maddox’a şiddet uyguladığı iddialarının çıkmasından sonra geldi. Sonunda ünlü aktör Los Angeles Çocuk ve Aile Birimi tarafından aklandı ama bir kere akıllarda şüpheler oluştu. Bu yüzden de, Marion’un Brad için sarf ettiği övgü dolu sözler çok önemliydi.

Galada buluştular
Angelina Jolie ile boşanma süreci ve oğlu Maddox’a şiddet uyguladığı iddiaları yüzünden zor günler geçiren 51 yaşındaki aktör, uzun süre sonra ilk kez ortalıkta göründü. Los Angeles Aile ve Çocuk Birimi tarafından çocuk istismarı suçlamalarından aklanan Pitt, başrolünü oynadığı ‘Allied’ filminin 9 Kasım tarihindeki galasına katıldı.

Angelina Jolie’den ayrıldıktan sonra ilk kez ‘kırmızı halı’da boy gösteren 51 yaşındaki ünlü aktör, verdiği kilolarla dikkat çekti. Los Angeles’taki galada sevenleriyle fotoğraf çektiren aktör ayrıca, herkese gösterdikleri ilgi ve naif davranışları yüzünden teşekkür etti.

Bu arada, galada ilginç bir gelişme oldu. Pitt galaya, bir dönem Jolie’yi aldattığı iddia edilen rol arkadaşı Marion Cotillard ile katıldı. Gazetecileri şaşırtan iki isim, iyi arkadaş olduklarını ve ortaya atılan söylentilerin dostluklarını bozmadığını açıklayarak, olabilesi spekülasyonların önüne geçmeye çalıştılar.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments