18 Aralık akşamı birlikte görülen Britney Spears ve Sam Asghari, ilişki yaşadıkları dedikodularına sebep oldular.

İkili, hafta sonunda Los Angeles’taki Gyu-Kaku adlı Japon restoranında yemek yediler. İki isim durmadan şakalaşıp gülüyordu.

Britney ve Sam, ilk olarak ünlü şarkıcının ‘Slimber Party’ adlı parçasının klip çekimleri sırasında tanışmışlardı. People dergisine göre, o günden bugüne üç kez bir araya geldiler.

Daha önce çıkan haberlerde; Kevin Federline’dan iki oğlu olan 34 yaşındaki yıldızın, Sam’den çok hoşlandığı bildirilmişti. Britney’in ilk kez bu kadar uzun süre ciddi bir ilişkiden uzak durduğu vurgulanmış, sessiz sedasız kaçamaklar yapan yıldızın ayağını yerden kesen ilk erkeğin Sam olduğu iddia edilmişti.

Bu arada, vücut geliştirme koçu olan Sam’in, Britney’in spor programına yardımcı olduğunu da belirtelim.

İlk Instagram’da duyuldu
26 Kasım günü Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Sam, ünlü şarkıcıyla birlikte bir Japon restoranında baş başa yemek yediği bir kareyi paylaşmıştı. Bu fotoğrafı gören Britney’in hayranları, ikilinin aşk yaşadığı üzerine yorumlar yapmaya başlamıştı. Bunun ardından Sam, o romantik kareyi kaldırmıştı.

Fitness modeli Sam, daha önce yaptığı bir açıklamada; kadınların kaba erkekleri değil, centilmen adamları sevdiğini açıklamış, iri ve kaslı görüntüsüne rağmen nazik olmaya özen gösterdiğini ifade etmişti. İlk gençlik yıllarında kadınlara karşı çok utangaç olduğunu söyleyen yakışıklı model, daha sonra bu çekingenliğini üzerinden attığını ve kadınları nasıl memnun edeceğini öğrendiğini vurgulamıştı.

Anlaşılan; bu öğrenme süreci işe yaramış ve seksi model, dünya yıldızı Britney’i kendine aşık etmiş.

İşte Sam’in yer aldığı video…

Sam, Amerikalı Fas kökenli bir model. Ayrıca Instagram hesabına göre, kişisel bir spor eğitmeni…

Sam Asghari antrenmanda…Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments