Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hangi burçlar şanslı? Hangileri dikkatli olmalı?

KOÇ BURCU

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): Sevgili Koç, bugünden fazla bir şey beklemiyorsun. Gökyüzü sakin seyrediyor senin için. Dolunayın sende belirgin etkinliği olmayacak. Elindeki parayı harcarken bütçe yaparken dikkatli olmalısın zira beklenmeyen masrafların çıkabilir. Biraz savurgansın ve seyahat planları içindesin. Arkadaşlarınla aranda keyif verici konuşmalar geçebilir.

BOĞA BURCU

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs): Sevgili Boğa, bugün Venüs’ün olumlu etkisiyle kendini daha iyi hissedebilirsin. Evin için harcamalar yapabilir ve eğlenebilirsin. Daha çok para kazanmanın ve gelirini arttırmanın yollarını düşünmelisin. Bütün çekiciliğin üstünde olacak. Alacağın her davete katılabilirsin tüm dikkatleri üzerine çekeceksin.

İKİZLER BURCU

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran): Sevgili İkizler, burcun son dekanında doğduysan bugünki dolunay seni fazlasıyla etkileyebilir. Kontrol edemediğin duyguların davranışlarını belirleyebilir. İstemediğin  sonuçlar yaşamamak adına dikkatli olmalısın. Uzaklara gitmek tüm sorunlardan uzaklaşacağını düşünmek isteyebilirsin. Yollar tehlikeli olabilir dikkat.

YENGEÇ BURCU

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz): Sevgili Yengeç, gökyüzünde senin için Jüpiter’in olumlu etkisinden başka bir konum gözlenmiyor. O halde senin de kendini iyi hissetmen gerekiyor. İyi misin emin değilim. Ayın dolunay olması duygularını kabartarak seni kuşkular içinde  bırakabilir ama bunların hepsi adı üstünde kuruntu. Aileyle ilgili iyi bir haber alabilirsin.

ASLAN BURCU

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos): Sevgili Aslan, bugün içinde Mars’ın olumlu etkisiyle kendini yenilenmiş güçlü ve istekli hissedebilirsin. Pek çok şey yapmak için arzulu olacak bunun içinde harekete geçebileceksin. Finansal anlamda daha iyimser olabilirsin. Özellikle borçların ödenmesi yönünde önemli girişimlerde bulunabilirsin. Ortak paraları bile kullanabilirsin.

BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): Sevgili Başak, bugün İkizler burcunun son dekanında dolunay olacak ve bu seni etkileyecek. Duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Yabancı kişilerle ilişkilerinde dikkatli olmalısın. Uzak yerlere seyahat edeceklerin tedbirli olmalarında fayda var. Önemsemediğin yada ihmal ettiğin konularla ilgilenmek daha yararlı.

TERAZİ BURCU

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim): Sevgili Terazi, bugün için gökyüzünden fazla etkilenmiyorsun ama Mars’ın olumlu etkisini unutmuyorsun. Bugünlerde yapıcı davranarak sahip olduğun imkanları yerinde ve iyi kullanmak durumundasın. Yakın çevrende çok şey değişiyor ve sende hayli hareketlisin. Yeni haberler alabilir konuşmalar yazışmalar yapabilirsin.

AKREP BURCU

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım): Sevgili Akrep, bugün Satürn biraz daha güçlü hissettirebilir kendini sorumluluk bilinciyle hareket edeceksin ve kendinden beklentilerin çok yüksek olacak. Her şeyi başarabilirsin kafanı kurcalayan pek çok probleme çareler bulacaksın. Sırt ağrıların varsa bunun sebebi hareketsizlik olabilir. Spor yapmak iyi gelebilir.

YAY BURCU

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık): Sevgili Yay, bugün ki dolunayın burcun son günlerinde doğanlarını etkileyeceğini hemen söyleyeyim. Duygularını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Hareketlerine kararlarına duyguların yön verebilir ki bu hata olabilir. Dikkatli ve kontrollü olmak durumundasın. Vicdan adalet ve eğlence konuları abartılmamalı. İlişkiyi minimuma indirmekte fayda var.

OĞLAK BURCU

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak): Sevgili Oğlak, burcun başında doğduysan iş yada özel hayatınla ilgili önemli bir süreçten geçiyorsun. Bazı olayların su yüzüne çıkacağına şahit olabilirsin. Karar vermen gerekebilir ancak bazı değişiklikler karar vermeni güçleştirebilir. Yabancılarla ilgili ortak yatırım konularında bazı riskler olabilir dikkatli olmalısın.

KOVA BURCU

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat): Sevgili Kova, bugün savaş tanrısı Mars’ın olumlu etkisiyle günü geçirebilirsin. Yeni bir gündemle işe girişebilirsin. Çok hareketli ve hızlı kararların alınacağı konularla ilgilenebilirsin. İş hayatında önemli gelişmeler oluyor ve sen daha bilinçli isteklerle hareket ediyorsun. Bunun ödülü gibi de maddi beklentilerine karşılık alabilirsin.

BALIK BURCU

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart): Sevgili Balık, bugün ayın ikizler burcunun son dekanında dolunay olması seni de etkileyecek. Eğer burcun son günlerinde doğduysan duygularını her şeyin önüne koymamalısın. Duygularını bastırma ama onun her söylediğini de yapma. Hatalar suçlar dolunayda artmakta sende bu hatalara kapılma. Aklın sana rehberlik edecektir.