Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy’u, Hindistan’da yılan ısırdı!

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Burcu Esmersoy’un, ‘Dünya Güzellerim’ programı için gittikleri Hindistan’daki olayları bitmiyor. Bitli tavuklarla minibüste yolculuk etmek zorunda kaldığı için isyan eden ünlülerden Bülent Ersoy’u, bu kez de yılan ısırdı. Ersoy’un çığlıkları üzerine yardımına koşan set çalışanları, hangi tür olduğu açıklanmayan yılanı hemen öldürdü. Sol bacağında şişlik ve kızarıklık oluşan Bülent Ersoy, ilk müdahalenin ardından hastaneye yatırıldı. Bülent Ersoy hastanede müşahede altında tutuluyor. Bildirildiğine göre, ünlü sanatçının şuan için hayati tehlikesi bulunmuyor.

Haziran ayında Show TV’de başlayacak olan ‘Dünya Güzellerim’ adlı programı, tüm Türkiye merakla bekliyor. Tanıtım fragmanında yansıdığı gibi, özellikle Bülent Ersoy ile Banu Alkan arasındaki atışmalar, bayağı reyting çekeceğe benziyor.

Yine Diva yine gösteriş merakı
Gösteriş merakıyla tanınan Bülent Ersoy, Hindistan’da da bu prensibini bozmadı.

Bu yaz ekrana gelecek olan gezi programı ‘Dünya Güzellerim’ için Mayıs başında tam 40 bavulla Hindistan’a giden Bülent Ersoy’a, yapım ekibinden gösterişli bir jest geldi.

Yönetmen Mustafa Kotan’ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa göre; Uzakdoğu’ya özgü şehir içi ulaşımında kullanılan ‘Tuk Tuk’ adlı aracı Diva için süsleten set ekibi, yaptıkları sürprizle Ersoy’un ayaklarını yerden kesti. Özellikle turistlerin şehir turu için sıklıkla kullandığı ‘Tuk Tuk’, Diva için 5 kilogram Swarovski taşla süslendi. Bunun yanı sıra, aracın koltukları da Hint ipeğiyle kaplandı. Yapımı 1 ayda tamamlanan araç 20 bin dolara (yaklaşık 72 bin lira) mal olurken; bu rakam, ‘Böyle giderse yapım ekibi dönüş bileti alacak para bulamayacak’ esprisi yaptırdı.

İddialı bir ekip çalışmasıyla hazırlanan ve yaz sezonunda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan ‘Dünya Güzellerim’ isimli realty şov için bir araya gelen; Türk sinemasının Afrodit’i Banu Alkan, Türk Sanat Müziği’nin ünlü ismi Safiye Soyman, televizyonların vazgeçilmez yıldızı Burcu Esmersoy ve Türkiye’nin Divası Bülent Ersoy, geçen hafta Hindistan’a gitmişlerdi. Dört ünlü isim; 45 gün boyunca Hindistan, Nepal ve Vietnam’a giderek bambaşka kültürlere sahip üç ülkenin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacak, gerek çok eğlenecek gerekse anlaşmazlıklara düşerek yaz aylarında muhteşem bir geziyi evlerinize getirecekler.

Çekimleri Hindistan’da başlayan ‘Dünya Güzellerim’in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini ise Mustafa Kotan yapıyor.

Bu içeriğe yorum yapın.