Arap bir iş adamı, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’e, Dubai ve Katar’da balayı yapmaları için tam 2 milyon dolar teklif etti.

Sanat dünyasının gözde çifti, Arap dünyasındaki şöhretlerinin kaymağını hem iş hem de özel hayatlarında yiyor. ATV’de ekrana gelen ‘Ölene Kadar’ dizisindeki başarılı performansıyla büyük beğeni toplayan Evcen, önümüzdeki günlerde de Ortadoğu’daki bir kozmetik firmasıyla anlaşma imzalayacak.

Geçtiğimiz yılın sonlarında ‘Muhteşem Yüzyıl Sergisi’ için Dubai’ye giden Özçivit ise 1 Şubat’ta yeniden Arap hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Organizasyonda sınırlı sayıdaki seveniyle bir araya gelecek olan yakışıklı oyuncuyu biraz daha yakından görmek isteyenlerin cebindense 500 lira çıkacak.

Özçivit’in bulunduğu salonda yemek yemek için bile hayranları kuyruğa girerken, bir diğer yarış da çiftin bu yaz gerçekleşecek düğününe sponsor olmak isteyen firmalar arasında yaşanıyor. Takvim gazetesinin iddiasına göre ikili, bu yaz hayatlarını birleştirmeye karar verince; Türk firmalarının yanı sıra Arap markalar da çiftin düğününe sponsor olmak için sıraya girdi.

İddiaya göre Arap bir işadamı, Evcen’le Özçivit’in bölgedeki şöhretini, firmasının tanıtımı için kullanmak istedi. İşadamı, gözde çifte balayına özel ve Dubai ile Katar’ı kapsayan özel bir tur hazırladı. İşadamı, ünlü çiftin konaklaması için Dubai’deki geceliği 3 bin 500 lira olan Jumeriah Dar Al Masyaf ile Katar’daki geceliği bin 500 lira olan W Doha Hotel & Residences’ı şimdiden rezerve ettirdi. İkiliye rüya gibi bir balayı hediye etmeyi planlayan Arap girişimciler, iki isim bu özel teklife ‘evet’ dediği takdirde ise ünlü çifte 1’er milyon dolar da reklam ücreti verecek.

Evcen’i ailesinden istedi
Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in evlilik süreci geleneklere göre işliyor.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen’le yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan Burak Özçivit, adım adım evliliğe doğru ilerliyor… Geçtiğimiz yılın Haziran ayında Avrupa turuna çıkan çift, Evcen’in Almanya’nın Solingen kentinde yaşayan ailesini de ziyaret edip ellerini öpmüştü. Sevgilisinin ailesinden ilk onayı alan yakışıklı oyuncu, Evcen’in 32. yaş gününde organize ettiği doğum günü partisinde ise kendisi için en güzel hediye olan aşkına evlenme teklif etti. Teklif karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Evcen’den ‘evet’ yanıtını alan Özçivit, her şeyin Türk gelenek ve göreneklerine uygun bir şekilde ilerlemesi için de Evcen ailesinin kapısını ikinci kez çaldı.

Takvim gazetesinin haberine göre; yeni yıl tatilini fırsat bilen yakışıklı oyuncu, düğün tarihini belirlemek için düğmeye bastı ve sevgilisiyle birlikte Almanya’nın yolunu tuttu. Evcen’in annesi ve babasının yanı sıra kız kardeşleriyle de görüşen Özçivit’in yakın çevresinden alınan bilgiye göre oyuncu, bu yılın Temmuz ayında düğün yapmak istediğini söyledi. Bu kararı, aşkının ailesi tarafından onaylanan oyuncunun, en yakın zamanda annesi Ceyhan Özçivit’le babası Bülent Özçivit’i alıp Fahriye Evcen’i ailesinden isteyeceği öğrenildi. Güzel oyuncunun anne ve babasıyla düğün detaylarıyla ilgili görüşen yakışıklı oyuncunun Türkiye’de ve Almanya’da olmak üzere 2 farklı düğün yapmayı planladığı da konuşulanlar arasında…

Evlenme teklif etti
Yaklaşık üç yıldır birlikte olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, nihayet evlilik yolundaki ilk adımlarını attılar. Burak Özçivit, 24 Aralık akşamı kendisi için Maslak’taki bir otelde doğum günü partisi düzenleyen sevgilisine evlenme teklif etti.

Yakın arkadaşları Murat Boz – Aslı Enver çiftinin de katıldığı 30 kişilik yaş günü partisinde Özçivit, bir anda sevgilisinin önünde diz çöktü ve içinde tektaş bulunan kadife kutuyu uzattı. Özçivit’in bu jesti, davetlilerin ıslıkları ve alkışlarıyla karşılandı. Evcen de birçok ünlünün huzurunda bu romantik teklife ‘Sonsuza kadar evet’ dedi.

Özçivit’in evlenme teklifini önceden planladığı, ancak Evcen tarafından organize edilen doğumgünü partisinin ise kendisine sürpriz olduğu öğrenildi.

Ünlü ikili, ‘Çalıkuşu’ dizisinde başrolleri paylaşırken sevgili olmuştu. Uzun süredir evlenmeleri beklenen çift, sonunda bu yönde adım atmış oldu. Düğünün ne zaman olacağı konusunda ise şuana dek bir bilgi verilmedi.

İşte o teklif anı…

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedinFacebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments