Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti 29 Haziran’da dünyaevine giriyor.

29 Haziran’da İstanbul’da evlenmeye hazırlanan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, düğünde davet edecekleri isimlere düğün tarihinde plan yapmamaları için ön davetiye gönderdi. Davetiyelerin üzerinde de ‘Haziran 29, 2017 İstanbul. Davetiyeniz gönderilecektir’ notu yazıldı.

Böylece, ikilinin 29 Haziran günü evlenecekleri, resmen onaylanmış oldu.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Sponsorluk tekliflerine hayır dediler
Burak Özçivit, düğününe gelen sponsorluk tekliflerini elinin tersiyle itti.

Almanya’da nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan Fahriye Evcen’le Burak Özçivit’in düğünü şimdiden olay yarattı.

Her ikisi de sadece Türkiye’de değil Ortadoğu’dan Balkanlar’a hatta Güney Amerika’ya kadar geniş bir hayran kitlesine sahip olan ikili, düğünleri için teklif üzerine teklif almaya başladı. Düğünün yapılacağı mekandan balayı adresine, gelinlikten damatlığa kadar nikah törenindeki her detayla ilgili sponsorluk yarışı başladı. Düğüne sponsor oldukları takdirde geniş kitlelere ulaşacağını düşünen firmalar, ünlü çifte çok yüklü miktarda paralar teklif etti.

Yakışıklı oyuncu, gelen bir soru üzerine sponsorluk yarışına son noktayı koydu. ‘Biz kendi düğünümüzü kendimiz yapacağız, sponsorluk istemiyoruz’ diye konuşan yakışıklı aktör, bu konudaki kararının kesin olduğunun da altını çizdi.

Yakın çevresine ‘Biz, nişanda yaptığımız gibi her şeyin Türk geleneklerine uygun olmasını istiyoruz. Bu nedenle düğünü de kendi paramla yapacağım’ dediği konuşulan Özçivit, böylece, servet değerindeki teklifleri elinin tersiyle itmiş oldu. Evcen’in de, bu konuda müstakbel eşine tam destek verdiği konuşuluyor.

Bu arada; ‘Bizim örf ve adetlerimize göre düğünü damat yapar’ dediği konuşulan ünlü oyuncu, nişanlısının düğünle ilgili her isteğini de yerine getirmeye kararlı…

Hatırlanacağı üzere; geçtiğimiz sene de Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın düğünü öncesinde sponsorluk yarışı başlamış ancak o dönem İmirzalıoğlu da, teklifleri geri çevirmişti.

Düğün Türkiye’de olacak
Burak Özçivit ile evlilik planı yapan Fahriye Evcen, düğünlerinin Türkiye’de olacağını açıkladı.

Evcen dün marka yüzü olduğu tekstil firmasının tanıtımında boy gösterdi. Beyaz bir kıyafet ile basın mensuplarının karşısına gelen güzel yıldız soruları da yanıtladı.

Bir magazin muhabiri ‘Beyazlar içinde görüyoruz sizi gelinlik provası mı?’ diye sorunca Evcen, ‘Bu yıl beyaz rengi seviyorum’ diyerek cevap verdi.

Özçivit’le Almanya’da nişanlanan Fahriye Evcen’e düğün de soruldu. Güzel yıldız düğünle ilgili şu açıklamayı yaptı:

‘Henüz detayları netleştirmedik. Hem tarih hem de yer konusuna bakınıyoruz. Netleşince sizinle paylaşacağız…. Yurtdışında düğün yapmayı planlamıyoruz. Düğünümüz Türkiye’de olacak.’

Galada açıkladılar
Birlikte rol aldıkları ‘Çalıkuşu’ adlı dizinin setinde yakınlaşan ve aşk yaşamaya başlayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, ‘Aşk Sana Benzer’ filminin galasına el ele geldiler. Ardından da ‘Beyaz Show’a katılarak aşklarını kelimelere döktüler. Böylece ikili, aylardır itiraf etmedikleri aşklarını ilan etmiş oldular.

23 Ocak 2015’te vizyona giren filmin başrol oyuncuları, senaryo gereği bu filmde birbirine ‘evet’ dediler.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, filmleri ‘Aşk Sana Benzer’in Avrupa galasını, Evcen’in doğup büyüdüğü Almanya Solingen’de yapılmasına karar vermişti. Planlara göre ikili, Solingen’de Evcen’in yakın çevresiyle bir araya gelecekler ve temsili nikah yapacaklardı. Çift daha sonra Berlin’de kısa bir balayı yapacaktı. Ancak bilinmeyen bir nedenle planlar değişti ve nikah tarihi ertelendi.

Aşk iddialarını sürekli reddediyorlardı
2014 yılının Ramazan ayında İstanbul’da objektiflere takılan Özçivit, bir kez daha Fahriye Evcen ile aşk yaşadığı iddialarını reddetti.

Adı uzun süredir Evcen’le anılan yakışıklı aktör, aşk iddialarına yanıt verdi:

‘Arkadaşlar yazılanlar doğru değil, yok öyle bir aşk. Çeşme’ye dükkan bakmak için gittim, Fahriye’yle tatil yapmadım.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments