Burak Özçivit, rol arkadaşı Neslihan Atagül ile kavga ettiği iddialarını yalanladı.

İki ünlü ismin başrollerinde yer aldığı ve Star TV’de yayınlanan ‘Kara Sevda’ dizisi 5 bölüm sonra ekranlara veda edecek. Hafta içi çıkan haberlerde, Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün sette kavga ettiği, dizinin de bu sebeple final yapma kararı aldığı iddia edilmişti.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti dün akşam yemeğinde görüntülendi. Yakışıklı aktöre mekan çıkışı ‘kavga’ iddiaları soruldu. Özçivit, ‘Benim kimseyle bir sorunum olmadı. Sette öyle şeyler yaşanmadı. Yazılanların bizimle hiçbir ilgisi yok’ dedi.

2015 yılında; Özçivit, Neslihan Atagül ile olan bir öpüşme sahnesinden sonra ‘Kadir arkadaşım. Bizde yanlış olmaz’ demişti. Bu açıklamadan hoşlanmayan Kadir Doğulu, Twitter’dan ‘Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli’ notunu düşmüştü. Bu açıklamaların ardından iki aktörün arası bozulmuştu. Devamında, 9 Temmuz tarihinde Kanlıca’daki Ajia Otel’de dünya evine giren Doğulu – Atagül çiftinin düğününe, ne Özçivit ne de Evcen katılmamıştı. O tarihten beri, Özçivit ile Atagül’ün set sırasında – rolleri dışında – birbirleriyle konuşmadıkları iddia ediliyordu.

15’ten fazla ülkeye satıldı
ITV Inter Medya, Aralık 2016’da Kara Sevda’nın Meksika, Şili, Peru ve Kolombiya’nın da aralarında bulunduğu 15’ten fazla ülkeye satıldığını açıkladı. Star TV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Neslihan Atagül (Nihan) ve Burak Özçivit’in (Kemal) paylaştığı ‘Kara Sevda’ dizisi, son olarak ‘Kara Para Aşk’ ile birlikte Arjantin’in lider yayıncılarından birisi olan Telefe’ye de satıldı. Telefe, iki diziyi de 2017 yılının başında yayınlamaya başladı.

Meksika’da, 2016 yılının Kasım ayının ortasında yayınlamaya başlayan ‘Amor Eterno/Kara Sevda’, yayınlandığı Canal 3’ün en çok izlenen yapımı olmuştu.

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments