İlker Kaleli ile Burçin Terzioğlu’nun evlilik için ilk adımı attıkları iddia edildi.

İki isimin, Kanal D’de yayınlanan ‘Poyraz Karayel’ dizisiyle başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Uzun süredir istikrarlı bir ilişki yaşayan çift, önceki gün Beyoğlu’nda bir mekana gittiler. Ancak bu kez yanlarında Kaleli’nin annesi Beril Öztunalı da vardı. Ünlü aktör, sevgilisini annesi ile buluşturdu. Bu hamle, iki aşığın evlenme yönündeki ilk adımı olarak yorumlandı.

  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin

Akşam yemeği çıkışında muhabirler tarafından görüntülenen İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kaleli, güzel oyuncu Beren Saat ile başlayacağı yeni projeyle ilgili olarak ‘Çekimlere daha başlamadık. Önümüzdeki ay gibi düşünülüyor’ açıklamasını yaparak müjdeyi verdi.

Yeni projede sevenlerinin karşısına sürpriz bir karakterle çıkacağının sinyallerini veren Kaleli, muhabirlerin ‘Fi’ dizisini sormaları üzerine ‘Çok güzeldi’ yorumunu yaptı. Aynı sorunun Terzioğlu’na sorulması üzerine ise, güzel oyuncu diziyle ilgili olarak ‘umut verici’ diyerek bütün bölümlerini izlediğini söyledi.

Birlikte oynadıkları başarılı dizinin bitmesinin ardından yeniden aynı projede yer alıp almayacakları merak konusu olan ikili, ‘Poyraz Karayel’in daha yeni bittiğini ve konuşmak için erken olduğunu söyleyerek plan yapmadıklarını söyledi.

Bu sohbet sırasında anne Beril Öztunalı, hızla gazetecilerin yanından uzaklaştı. Kaleli ise, ‘Annenizle Burçin Hanım’ı tanıştırmışsınız. Ufukta evlilik mi var?’ sorusuna karşılık gülümsemekle yetindi.

Zor günler geçirmişlerdi
Gözde çift, 18 Ocak akşamı Armutlu’da bir mekanda görüldü. Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli, baş başa yemek yediler. Önce yakışıklı oyuncunun yaşadığı rahatsızlık, ardından da evlerini su basmasıyla sıkıntılı günler geçiren ünlü çiftin morali gayet yerindeydi.

Magazincilere açıklama yapan Kaleli, son durumlarıyla ilgili şunları söyledi:

‘Sağlık durumum çok iyi. Küçük bir rahatsızlık yaşadım ama şimdi çok iyiyim. Evde de çok büyük bir sorun yok, çok iyi ve mutluyuz. Yaşadığımız küçük sıkıntıları atlattık. Şimdi her şey yolunda.’

Güzel oyuncu Terzioğlu ise ‘Teşekkürler’ demekle yetindi. Çift ardından araçlarına doğru yöneldi.

Kanal D’de yayınlanan ‘Poyraz Karayel’ dizisinin başrol oyuncuları da olan iki sevgili, 2016 yılını da oldukça zorlu geçirmişlerdi. İki isim sürekli ayrılacakları haberleriyle gündeme gelmişlerdi. Ama her iki taraf da iddiaları durmaksızın yalanlamak zorunda kalmıştı.

İlker Kaleli ne ifade ediyor?
Burçin Terzioğlu için İlker Kaleli ‘her şeyi paylaştığı ve yanında nefes alabildiği hayat arkadaşı’…

Kanal D’de yayınlanan ‘Poyraz Karayel’ dizisinin güzel oyuncusu Burçin Terzioğlu, Ekim 2016’da Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye samimi açıklamalarda bulundu. Aşkı, ‘hayata tutunma şekli, yaşama biçimi, güzel bir hormon ve birçok şey’ şeklinde tanımlayan güzel oyuncu, hem rol arkadaşı hem de sevgilisi olan İlker Kaleli’nin kendisi için ne ifade ettiğini ise şu sözlerle açıkladı:

‘Bunu başlık yapmayacağına güvenerek söylüyorum; her şeyi paylaştığım, yanında nefes alabildiğim, yenilendiğim, mutlu olduğum hayat arkadaşım…’

Sürekli olarak ayrıldıkları yönünde çıkan iddiaları son olarak Twitter’dan yalanlayan Terzioğlu ayrıca, magazin basınının hataları yüzünden mahremiyetini koruması gerektiğine inandığı ilişkisi hakkında konuşmak zorunda kaldığını ifade etti:

‘Yaşadığım ilişkiyle ilgili konuşmak hoşuma gitmiyor. Sen özelini ne kadar ortalığa dökmezsen, insanlardan da o kadar saygı bekleme lüksün oluyor. Evet, saygı beklemek bazen lüks oluyor ne yazık ki… Gazeteye ‘Yaz gitsin, kim bilecek gerçeği’ zihniyetiyle haber sunulduğu ve sayfayı doldurmak için gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan birtakım şeyler yazıldığı zaman, biz de sevenlerimizin durumu merak ettiğini düşünerek sosyal medyadan bir şeyler yazmak durumunda kalıyoruz.’

Geçmişte bir boşanma yaşayan Terzioğlu, şuan evliliğe nasıl baktığını ise şu ifadelerle özetledi:

‘Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok, neden evliliğe küseyim? Evlilik çok önemli, güzel bir durum. Evliliğe bir küslüğüm yok, sadece öyle bir gündemim yok şu anda.’

Facebook hesabınızla yorum yapın!

Powered by Facebook Comments